Steyr

Možeš li mi izmeriti prečnik šoljice i otprilike raspon, pa ću ti dati informaciju.
Nebi bilo loše i da slikaš zglob..
U katalogu inače imaš samo broj dela, nema dimenzije.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ma nije za mene , trazi covjek u komsiluku da mu porucim posto imam trgovinu autodijelova pa mogu dobiti npr iz gkn .
Kataloski broj mi je dovoljan. Inace za veconu Evropskih traktora kad gledam nesto ima na tratorre.it , katalozi , al nevidim za steyr , pogotovo starije
 
Uzimao sam par puta , ali nemogu dobiti cijenu , bolju dobijem preko firme iz Hercegovine posto uzimaju dosta , uglavnom za auta , al posebno porucuju npr za mene kad je uvoz , uglavnom za auta , al moze i drugo
Samo dugo se ceka . Svakih par mjeseci narudzba , Spidan,gkn
 
Lakše ćeš naći za Steyr nego za 577.Reklamira se neki lik na F.B da ima nove delove za prednje vuče Z.F, Carraro, Dana...
 
U ovom videu imaćete priliku da vidite ABSOLUT-nu ekskluzivu, predstavljanje i prvi put u radu traktor STEYR ABSOLUT 6280 CVT. Takođe ćete videti kakvi su prvi utisci, kako je izgledala probna vožnja ovog prelepog traktora, predstavljanje poljoprivrednog drona AGRAS T30 , sve to opširnije ako pogledate video...
Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal!


Copyright © 2023. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Steyr Expert CVT
4b10bfaabb517ccd3fee070002212b9a.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Da li možeš da mi kažeš na koliko RS su ti radili prva četiri servisa ?
 
Meni su prvi radili na 50, drugi na 200 i treći na 200. Prvi put su na trećem servisu promenili filter u čašici, prva dva puta nisu ni gledali. Naravno stavili su novi, a mogao se oprati, plastičan je. U pitanju je Expert. A kada sam kupovao rekli su da se radi na 600rs, tako piše i u reklamnom prospektu.
 
Nazad
Vrh