Steyr

Jutros prijatno iznenadjen, traktor pre mesec dana bio na servisu, tom prilikom majstor spazio da kompresor slini na semeringu kod remenice a nista mi nije rekao. Jutros zovu dosao bi majstor da zameni kompresor reko nije to kod mene, kaze zena samo 2 min da proverim. Javlja se kaze jeste kod vas majstor je prijavio prilikom proslog servisa. I eto umesto zamene semeringa dobih nov kompresor vrednosti 143000

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Deset dana ne možemo ništa da radimo zbog vremenskih neprilika pa sam rešio da vam pokažem kako je bilo na otvaranju Štajerovog ( Steyr) prodajno servisnog centra u Novom Bečeju. Videćete komplet ponudu Steyr traktora, kako izgledaju nove prostorije u krugu Fop-a , šta ima od noviteta itd... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Zimsko vreme napolju, posle nekoliko dana kiše sinulo je sunce, obišao sam pšenicu i rešio da vam prikažem traktor STEYR TERRUS 6300 CVT i sve novitete na njemu . Traktor je predstavljen na otvaranju STEYR servisno-prodajnog centra. Takođe Direktor Sava isprobava novi Steyr 4145 PROFI CVT sa komandama izvan traktora... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal! Copyright © 2021. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Не би се усрећио много у задругу Сава Ковачевић имају тај велики од 300кс и од кад је дошао само проблеми са њиме.
 
Није то њихов био трактор приватни трактор али мислим да није ни нов већ је узет за дуг.
 
Па једно време си и добијали тракторе на пробу. Били су ту они кинези коцкасти 7 ком од 120кс и два од 90 кс, после су добили Зеторе проксиме 130кс и једнога од 150-160кс па после добили дајчеве агротроне 136кс и једног од 160кс ти агротрони су се најбоље и показали и дан данас их имају. Сада имаји штајере од 100кс,130-140кс,200кс и те од 300кс али они су испали најгори највише кварова а за две године рада.
 
Kolko vidim moj maxxum ce do 20.000 sati ladno…
Није ти то каминс у њему да ће да гура 20000 сати или пак добри стари интернационал мотори...то еј фиат...а и ти дани када су трактори тукли 20 000 сати су иза нас...сада се прави да се све то скраља до 10 000 и да се мења за ново...
 
Знам ја то друг, да су камисн и ивеко радили на мотору заједно, али ни ови нови камисни више нису као некдашњи...све је то сада прављено као што рекох да траје много краће, да се чешће мења...Није њима у интересу да ти један трактор без већих кварова тераш 20+ година и да он иде и иде...Па погелдај само оне старе џоније из 80тх, то еј неподериво, као и фендови, интернационали касније кејс....
 
Nazad
Vrh