Steyr

Trebao bi ti i druk lezaj jer je on uzrok sto su zabice potrosene
 
da li neko moze da mi kaze nesto o ovoj seriji traktora,kako su se pokazali,odrzavanje i sl...
ovaj je 97 god,ima 9000sati,menjac i hidraulika su cista mehanika,klima,hid topling,ocuvan je dosta.... cena 18000e!da li je to puno sati i da li puno para?
P1060668-550x650.JPG
 
Poslednja izmena:
Moj brat prodaje 9086 sa 7000r.h. koji je u fulu ( prednj hidraulika , prednji utovariac sa vilom za sajnjak) i nije ofarban. Cena je 21000e. Pa ti sad sam proceni da li je taj povoljan ili nije.

1zw28tl.jpg
5pnzhx.jpg
zvwh08.jpg


- - - - - - - - - -

Pogledaj i koje gume nosi i u kakvom su stanju.
 
Poslednja izmena:
I jedan i drugi su jako skupi za te novce. Moje misljenje da ima boljih resenje. Kasika ne treba, osim ako imas rogate stoke. Prednja hiraulika isto, treba 2x godisnje a dati za to 1000-3000e vise nije rentabilno.
 
Moj brat prodaje 9086 sa 7000r.h. koji je u fulu ( prednj hidraulika , prednji utovariac sa vilom za sajnjak) i nije ofarban. Cena je 21000e. Pa ti sad sam proceni da li je taj povoljan ili nije.

pogledaj i koje gume nosi i u kakvom su stanju.
lupas gluposti,traktor nije ofarban!:cao: koja je cena bez utovarivaca?

I jedan i drugi su jako skupi za te novce. Moje misljenje da ima boljih resenje. Kasika ne treba, osim ako imas rogate stoke. Prednja hiraulika isto, treba 2x godisnje a dati za to 1000-3000e vise nije rentabilno.
sta je po tebi bolje resenje?:ppozdrav:
 
Izvini sto sam hteo da te predjem . Ovaj traktor je 9000 r.h. radio u mesto i to ispod staklenog zvona.
 
Младене много је то пара за толике радне сате,плус ако су ТАЧНИ радни сати,али мсм да јесу пошто изгледа познајеш трактор..Добра ствар је што је у основи све механика ал много је за 9000рх.И јел ово код Аце у Кленку позната ми је капија..Ако јесте верујем да су ти сати.
 
Poslednja izmena:
Aca je moj dgogodisnji drugar , i ja ne urusavam niciju reputaciju. Lajkovao sam sto je Nkola smpaticno napiao.
 
Vi ste dugogogodišnji prijatelji....
Pa on prošle godine priča da treba da ide kod dugogodišnjeg drugara u Luzijanu a ja nisam ni pretpostavljao da se to o tebi radi...
Pardon... u Lozanu
 
Poslednja izmena:
Moj brat prodaje 9086 sa 7000r.h. koji je u fulu ( prednj hidraulika , prednji utovariac sa vilom za sajnjak) i nije ofarban. Cena je 21000e. Pa ti sad sam proceni da li je taj povoljan ili nije.



- - - - - - - - - -

Pogledaj i koje gume nosi i u kakvom su stanju.
pa to je celih 86 ks.?
nije to jaka cena za nov traktor ali za tolike sate kanda je malo puno :sta:

- - - - - - - - - -

http://www.tractordata.com/farm-tractors/003/6/1/3611-steyr-m-9086.html
 
Nazad
Vrh