Srećna Nova 2011.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Forumasi,sto vam se nije ispunilo u prosloj nek vam se ispuni u ovoj godini. Srecna vam nova godina :ppozdrav:
 
Srecna Nova godina budite mi zdravi i srecni i neka nam ukinu ministarstvo poljop. u 2011 zbog stednje a i nemamo nikakvu korist od njega
 
Slušam Novogodišnjih zvona glas, sjetim se prijatelja u taj čas. Bogu zahvalim za sve Vas! Nije zima, nisu snjegovi bijeli, al moje srce Sretnu Novu Godinu Vam želi :)))) :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Srećna vam nova 2011, želim vam puno zbravlja, ljubavi i sreće a sve ostalo imate kod Kineza... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Neka vam je svima srecna i uspesna 2011. godina, da budete zdravi ispred svega... a na kraju kad se podvuce crta, i zadovoljni! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Attila M. je napisao(la):
U Novoj 2011. Godini želim svim članovima:

1. da im svi u familiji budu zdravi
2. da im se rodi dečak
3. da im se rodi devojčica
4. ako već imaju đece - da im se srećno udadu i oženidu :p
5. da im se rodi unuk
6. da im se rodi unuka
7. da im plate/penzije porastu
8. da im se takse i porezi smanje
9. da crknu svi kompjuteri u bankama i da se ne zna ko koliko duguje za kredit
10. Da se nađu iznad crvene linije na listi za subvencije
11. da im Mišković i Beko daju +10 dinara po kilogramu svega što proizvedu
12. da im se ukine taksa za odvodnjavanje
13. da svako osvoji novog Belarusa 1221
14. ... a može i po koji polovni Fendt da im se nađe u avliji
15. da sve političare proguta zemlja
16. da se moderatori napiju kao smukovi i da ih ne bude mesec dana

I da ne davim dalje:

ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE! :ppozdrav:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
E pa ljudi neka vam je srećna nova 2011. od prvog do poslednjeg dana! Pored svega što se poželi za Novu Godinu meni ostaje da dodam - i mnogo novaca da zaradite, koliko vam treba i još toliko samo da uleti :ppozdrav:

I naravno, kome je dozvoljeno :D

 
I od mene sve najbolje, puno srece i ljubavi, neka se sve zelje ispune, prvo zdravlje, a ostalo cemo lako...... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Srecnu novu 2011. uz veru da je volja snaznija od cinjenica,da nada uvek pobeduje iskustvo, da je smeh jedini lek za tugu..I da je ljubav jaca od svega , i naravno u nasem slucaju jos bolju i bericetniju godinu svim poljoprivrednim proizvodjacima a i meni naravno....DA PRELIVA......... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
:D :D :D :bravo: :bravo: :bravo: :cao: :cao: :cao: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::namigivanje:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: :sreca:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh