Srećna Nova 2011.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
svima na forumu zelim puno srece,zdravlja,veselja i uspeha kako u novoj 2011-oj,tako i u svim narednim godinama,da i dalje uspesno komuniciramo i delimo misljenja i savete...ziveli i lepo se provedite :ppozdrav:
 
Bez obzira na to koliko je teška bila prethodna godina, važno je ići napred, visoko dignute glave!
153xiqv.jpg


***SREĆNA VAM NOVA GODINA!!!***
 
Kad budem u Mitrovici svraticu i u Lacarak da tog tvog petla strpamo u lonac, izroda roda svoga.
 
peto1 je napisao(la):
Kad budem u Mitrovici svraticu i u Lacarak da tog tvog petla strpamo u lonac, izroda roda svoga.

Slabo će se ti od ovog oroza najedeš....
Drž se ti tvojijeh kunića.
 
Svima se zahvaljujem a ujedno i da pozelim svim forumasima,dobro zdravlje,uspesnu i bericetnu Novu 2011.g.

i da vam se sve zelje ispune od srca vam zeli porodica Koledin.



:veseljak:: :veseljak:: ::traktor:: ::traktor:: ::vino:: ::vino:: ::traktor1:: ::000:: ::prica:: ::prica:: ::prica::
 
Celoj bandi sa foruma želim sve najbolje.
Još milione postova vam želim(naravno ne mislim na Džonija) :ppozdrav:
 
Evo ja zelim da vam pozelim :haha: :haha: :haha: :haha:
Prijatlji,kolege i drugovi,srecna vam i ova 2011.god,Imali najvise zdravu i srecnu porodicu,a ostalo ce sve doci na svoje,ma prosli smo i gore stvari....

Zivi mi bili,a i debeli pa se cujemo sledece godine, :ppozdrav: ::traktor1:: ::spreman na sve::
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rGw6R-xoKf4[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RbdaZNElecE[/youtube]
Post je spojen: [time]1293824253[/time]
_________________________________________________
Evo malo da pustam muziku dok mi zena ne ugasi komp :haha: :haha: :haha:
 
Srecna svim forumasima nova godina,najvise zdravlja,ostalo ce samo doci...Sve najbolje... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Svima srećna Nova godina... Bilo je lepo družiti se sa vama cele godine....... ::prica:: ::prica:: :veseljak:: :veseljak:: ::vino:: ::vino:: ::000::
 
Nova godina kuca na vratima
čaše gore svi,čaše gore svi
ajmo zajedna,ajdemo veselo
NEKA NAM,NEKA NAM U VESELJU PROLAZI...........OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


:veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: ::traktor:: ::traktor:: ::traktor1:: ::traktor1:: ::traktor1:: ::prica:: ::prica:: ::prica:: ::vino:: ::vino:: ::vino:: ::000:: ::000::
 
Svim posetiocima foruma sve najlepše u Novoj godini - zdravlja i sreće ostalo će samo po sebi doći
:veseljak:: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh