SPORT-Opšta tema

Звезда
Олимпијакос
Бајерн
Тотенхем

Много се спомињао Динамо ,
по мени добро што нисмо са њима у групи,
са комшијама психопатама не треба имати посла,
ту би се уплела и политика..
Ипак је ово спорт.
 
Stvarno bi bila utakmica visokog rizika. Bilo bi pogrdnog navijanja, a UEFA mafiozi to jedva cekaju.
 
Košarka ove godine:

Srbija U16: 7. mesto na EP
Srbija U18: 10. mesto na EP
Srbija U19: 7. mesto na SP
Srbija U20: 15. mesto na EP
Srbija, seniori: 5.-8. mesta na SP

Treba smeniti sve u savezu od prvog do poslednjeg...
 
Selektor koji ima rezultate u vođenju ekipa bio bi Saša Obradović.
Nemoguća misija, a još bolji izbor Igor Kokoškov!
Šuškanje je blago buškanje - Gurović veliki patriota, ali na klupi kog tima kao trener je bio? Iako sam zvezdaš.
 
Nisam stigao da odgledam mec protiv Amerikanaca ali vidim na statistici da je posle prve cetvrtine u kojoj je bilo oko plus 25 za nas u drugoj gubimo sa minus 20 i bas me zanima dali je u drugoj trazen minut odmora ali to se dogadja stalno i protiv Spanije i u Bajernu da jedan tim napravi toliku razliku za jednu cetvrtinu kao da igra sa nizerazrednim ekipama.Ne secam se da sam ikada gledao utakmice sa takvim oscilacijama kod nasih trenera nikada jedino mi je ostao u secanju trener Hemofarma pre 20 godina Lucic on je bio totalno van utakmice stalno posle je vodio zene ali za Saleta ostaje MNOGO VELIKI IGRAC,POZITIVAC I HARIZMATICAN I SVE OSTALO ALI KAO TRENER NAZALOST SA MNOGO NEDOSTATAKA
 
Upravo tako, mada pitanje je i da li je on sastavljao ovu reprezentaciju ili je i ovde pocelo guranje love za mesto u timu. Covek nije imao uigranu petorku, nego svi kao imaju istu minutazu i te neke fore, nema uigranih kombinacija za najobicnije izvodjenje lopte iz auta, a kamoli napad da plej poziva akciju itd. Tim je petorka uigrana plus dva, tri igraca koji su isto upuceni, a ostali sluze da pokusaju da odrzavaju rezultat dok ovi odmaraju, prave takticke faulove itd. Trener mora da analizira protivnika, nadje slabe tacke i da ih max iskoristi, a tamo gde je protivnik najaci da nadje resenje, a djordjevic je tu izgleda tanak plus mi se cini da ne ume da motivise igrace, slab psiholog
 
Napad totalno bez ideje, odbrana suplja, par puta prodje za redom ista fora, igraci kilavi. Spanac nas nadmudrio samo tako, sve je kombinacije odbrane igrao,a mi nista, samo jednu. Igra Jokica 4 a on najbolja 5- ica na svetu u najjacoj ligi sveta. Nemas bekova, nema sutera itd....
 
Dobar je Djordjevic bio tamo 2014-te kad je dosao, tad je trebao neko da podigne moral ekipe i to je uspeo, ipak vremenom je isplivao njegov manjak znanja kao trenera i kao takav vise nije kompetentan za selektorsko mjesto reprezentacije Srbije.
Ipak po nekim reakcijama izgleda da se sprema teren za njegov ostanak, a sto je najgore Danilovic kao predsednik KSS-a ga nece sigurno smeniti iako bi i on trebao ici zbog kraha svih reprezentativnuh selekcija ove godine
 
Danas se kosarka igra bez petice, a on ih je poveo cetvoricu, tako da je imao manjak spolja. Uigravana je ekipa sa Teom i Milosavljevicem, ali su povrede poremetile planove. Takodje mislim da se olako odrekao Kalinica i Nedovica.
 
Gledao sam pri kraju. I naravno ovakvi penali se ne sviraju ni u beton ligi. Prvi penal na metar od linije 16 metara a kod drugog se Zvezdin igrač namerno sapleo na leđa golmana. Ja sam Zvezdaš ali ono je bilo neverovatno.
I samog Milojevića je na kraju utakmice bilo sramota da bilo šta kaže kad je davao intervju. I ko sad da odvede dete da vidi kako se igra fudbal kao viteška i fer igra po pravilima. Sramota!
 
Čitam i vidim da se stvara velika tenzija pred večerašnju Zvezdinu utakmicu. Bez razloga. Nemojte da gurate te igrače da izgore pre vremena. Sve osim časnog poraza ne treba očekivati. A remi je kao kuća....
 
Nazad
Vrh