SPORT-Opšta tema

Spremili smo tenak.... Mene momci i Miloje ne plaše... imaju znanje, hrabrost i veštinu... Plaše me foteljaši iz lože....
 
Za mene je malim pa da je i nacrtana,koji se milioni tu peru,a narod finansira,seku sirotinji struju za 3ooo din duga ,a koliki je su dug imali oni kad je av došao na vlast,i kako je nestao taj dug.
 
Ako je Zvezda dobila drzavne pare nista manje nije dobio ni komsijski klub. Navedi mi neki dogadjaj bilo koje vrste koji je jednom vecem delu naroda doneo toliku radost? Juce se to desilo. Jel bilo na otvaranju auto puta, raznih tunela i septickih jama koje otvara nas predsednik toliko naroda kao sto je bilo juce na utakmici. I jo nesto. Juce su se ljudi okupili i platili ulaznice, a predsednik kad nesto otvara dovode ljude autobusima iz cele zemlje i placaju im dnevnice i sendvice. E tu su nase pare.
 
Kolike su pare utukli u te klubove(tako mi sve jedno jel crn ili crven),mogli su bar presvući asfalt 2 km pa da se ljudi voze bez truckanja,a to ko je platio kartu a ko kupio dres je njegova lična stvar i izbor,a klub će od toga da ima profit,i treba od toga da živi,a ne da mi finansiramo lezileboviće u upravnim odborima i upravu kluba,skupine kriminalaca ćelavih kolji ceo dan u teretani kurcu sviraju pa ih moćni angažira.
I čisto sumnjam da država vraća šta je uložila u njih.
A sad samo fali da budu sa dinamom u grupi pa ih ovi nafiluju lepo,inače daleko je ovaj fudbal od ozbiljnog.
Na kraju ove avanture će da bude ostvarili smo ciljeve ,dali smo dva gola u najelitnijem takmičenju.
 
Паре које се одвоје за неки клуб су кап у мору у односу колико се краде ,
више ће украсти на километру аутопута Сурчин-Нбг него што ће дати неком клубу,
колико се даје на којекакве невладине организације које пљују ову државу,
колико кошта педер бал...
Спорт доноси рекламу и добит овој држави много већу него што се улаже у њега ..
 
Neka vam kaze i sa kim cete biti u grupi da ne cekate 18 h. Covek sve zna. :haha:
A ja ga molim ako moze neka malo kasnije pozove i Sadika. :haha:
 
Nazad
Vrh