SPORT-Opšta tema

Разлика између та два тренера, ако Киксија и можемо сматрати тренером, је та што ће Обрадовић опет имати неки резултат уколико му се створи буџет и подршка у клубу у којем ради.

Једна ствар због чега је за сада неуспешан у Партизану је та што се петља у ствари које нису његов домен. А лимар и овај тужибаба нису тај ниво који захтева висококвалитетан клуб евролиге који претендира на прво место.

Мада, видели смо прошле године да и импровизација може донекле да успе... али кад имаш неодговорне амере...
 
Niti je Piksi kriv niti se realno vise ocekivalo nije!
Jednostavno sa ovima ni najveca garnitura selektora na svetu ne bi nista vise od ovoga izvukla. Ovakav materijal imamo na raspolaganju i tu je kraj price.
Ako i jeste za nesto Piksi kriv onda je to sto kaze Rade Bogdanovic omalovazavanje kapitena Tadica i davanje prednosti u timu lenjcugi Mitrovicu u odnosu na Vlahovica koji je ginuo kad je dobio minutazu i pruzio mnogo vise znanja!
Morao je sinoc da menja mitrovica, jednostavo je morao ono nije bilo da igra 90 min. Em nista nije uradio, em nema snage da trci, jednostavno posle max 60.min morao je da ga vadi napolje.
 
Mo igrasmo sa svim napadačima koje smo poveli na prvenstvo i nijednu kasvetnu šansu nismo imali.
Mitrović imao snage do 50-55 minuta, posle nije mogao vazdušni duel da dobije.
Živković ne mož da pokriva celu stranu terena prosto nema kondiciju za tako nešto a i nije mu to pozicija.

Ekipa je delovala kada je uveo sve napadače da nikada nije igrala u tom sastavu

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Bice bolje za deset godina kada crnci iz CZ i Pa dobiju nase pasose . A nastavite da se radujete uspesima klubova i dajte im vetar u ledja 👌
Obradovic za CZ postao najveci problem u drzavi . Smehotres 🤣
 
Da li je istina da Piksi ima mesecna primanja 120 000 evrica ?
Da li je to samo u vreme nekih kvalifikacija i turnira ?
Eto sad ce da ima poveliku pauzu , neće valjda i to vreme da mu regresiraju ?
 
pa normalno da ima

godisnja plata je godisnja plata

svaki mesec mu kapne odredjeni iznos,da li on imao neku utakmicu ili ne plata je redovna

svaki trener ne samo on
naravno ima tu jos i nekih bonusa pa se cifra penje jos vise

1. Geret Sautgejt (Engleska) - 5,8 miliona evra

2. Julijan Nagelsman (Nemačka) - 4,8 miliona evra

3. Roberto Martinez (Portugal) - 4 miliona evra

4. Didije Dešamp (Francuska) - 3,8 miliona evra

5. Ronald Kuman (Holandija) - 3 miliona evra

- Luciano Spaletti (Italija) - 3 miliona evra

7. Vićenco Montela (Turska) - 1,8 miliona evra

8. Murat Jakin (Švajcarska) - 1,6 miliona evra

9. Zlatko Dalić (Hrvatska) - 1,5 miliona evra

- Ralf Rangnik (Austrija) - 1,5 miliona evra

- Domeniko Tedesko (Belgija) - 1,5 miliona evra

12. Dragan Stojković (Srbija) - 1,4 miliona evra

13. Luis de la Fuente (Španija) - 1,25 miliona evra

- Sergij Rebrov (Ukrajina) - 1,25 miliona evra

15. Kasper Hjulmand (Danska) - 1,15 miliona evra

16. Silvinjo (Albanija) - 0,75 miliona evra

17. Mihal Probierc (Poljska) - 0,56 miliona evra

18. Stiv Klark (Škotska) - 0,55 miliona evra

19. Frančesko Kalcona (Slovačka) - 0,54 miliona evra

20. Marko Rosi (Mađarska) - 0,3 miliona evra

- Matjaž Kek (Slovenija) - 0,3 miliona evra

22. Ivan Hašek (Češka) - 0,25 miliona evra

23. Edvard Jordanesku (Rumunija) - 0,24 miliona evra

24. Vili Sanjol (Gruzija) - 0,2 miliona evra
 
Možda smo mi malo precenili sebe, kakvi su nam klubovi takva nam je i ekipa.Čak mislim da bi i Zvezda i Partizan odigrali bolju utakmicu protiv ovakvih ekipa nego skupina ovih luzera.Treba biti realan, mi nemamo taj kvalitet za osminu finala.Čak i kada smo bili jači i kada smo imali ekstra igrače mi smo i tada zasrali sve.Ja im verujem, dali su sve od sebe jer za viši nivo nisu to im je maksimum a mi što pre prihvatimo da nismo superiorni u odnosu na ostale, to je bolje za nas.
 
ma kako nemamo kvalitet?

Imamo Vlahovica koji je prvi spic u Juveu?
Jovica koji je u Milanu
Mitar koji je prvi spic u Al Hilalu i uz Sergeja najbolji igrac tog tima
Tadic koji je kapiten i sa iskustvom veoma vazan za tim
imas na sredini radilice Lukica,Ilica,Gudelja,Maksimovica(koji nije dobio ni minut na ovom evropskom nazalost)
odbrana nam je ok ali nedostaju bekovi
nije pozvao Lazovica ali jeste Gacinovica sto je nonsens

2010te ni sami ne znamo kako nismo prosli grupu i kako nismo vodili bar 2 0 protiv Australije u prvih 20min,cista ne sreca

ovo sto se desilo u Kataru i sada na ovom EP je cisto ne znanje igre i postavke selektora
 
A cekajte jel neko uzima u obzir losu atmosveru koja izgleda vlada u reprezentaciji, cim selektoru daju spisak a zna se da je Muslin zbog toga i oteran, kako igraci da daju sve od sebe kada znaju da neki moraju da igraju a nisu zasluzili?
 
A sta ce nam Nacionalni stadion kad je reprezentacija ovakva?
Da bude jos gora 😎
@Lule28 - Ovaj trener Sanjol socijalni slucaj . Ali ga se secam kao igraca Mislim da je bio desni ili levi bek .
Sto se tice igraca . Pa ovo je isti tim kao iz Katara . Tada bili mladi i sada im je bio vrhunac koji se zavrsio bez prave sanse i neke dobre akcije .
Piksi naucio od zvalavog da demagogise i zabole ga patka da da ostavku jer ne bi uzeo lovu za obestecenje . Vazno da su mu produzili ugovor pre EP do 2026 bez ijednog uslova
 
desni bek bio Wili Sagnol

ma bruka totalna

u kataru smo bili najlosija reprezentacija,ovde necemo pukom srecom zbog gola slovencima u 96minutu
 
Pa mi po igri i jesmo najgori.Tukli bi nas svi i Gruzini i Albanci,Škoti,Mađari...Bar su se ljudi borili a mi 2/3 utakmice nemamo 2 pasa spojena.Više je loptu u nogama imao Rajković nego više od pola tima.Mislim da treba da zaboravumo sve i kad bi mogli nekako da utičemo na ostavku trenera i nekih igrača.
 
Kako i da postignemo gol kad čim je malo jači presing zadnja linija ne može da iznese loptu sa svoje polovine , polako se vraćaju u nazad , na kraju ista završi kod Rajkovića i on je ispuca pa tako uglavnom ode kod protivnika .
Jedini način da postignemo gol je iz prekida što se i desilo .
Sreća da i nismo igrali sa nekim alama i da nad pritisnu a i Englezi se nešto nisu pokazali ( pobedili samo nas )
 
Poslednja izmena:
Neznan gde taj Ilić igra ali on nema veze sa fudbalom, mesto da lopta ide napred da nekog sa istom izgazi napravi višak njemu svaka lopta nazad.
 
Ivan Ilic je standardan igrac prve postave Torina,koji je zavrsio na milim 9 mestu serie A ove sezone

problem je sto smo mi juce protiv Danaca imali Mijailovica,Gudelja,Ilica i Lukica u prvoj postavi a sva 4 igraca su zadnji vezni fudbaleri i ne znaju da daju pas napred jer nisu taj tip igraca,oni su da kvare igru a ne da stvaraju sanse


Tadic,Mitrovic,Sergej i Rajkovic su rekli da ako Piksi ostane oni vise nece igrati za reprezentaciju dok je on selektor
to je ono sto se zna za sada

ide otkaz sigurno,e sad ko se ugradio sa potpisom novog ugovora sa Piksijem pre ovog prvenstva to je posebna tema
posto cemo mu placati penale za otkaz
 
Nazad
Vrh