SPORT-Opšta tema

Kolege gleedaju jutarnji program opet je bilo neko saopštenje.
 
Pa jedan top8 šta je to?
Drugo u kojoj konkurenciji se osvajala ABA Partizan bio na aparatima, ostale ekipe sem možda Budućnost su prosek.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
pa nemoj opet da moram pisati sa kojom ekipom i igracima je zvezda igrala top 8

kakve ekipe su prosek?

u cedeviti gde igraju Omic i Blazic upravo igraci koji su bili u zvezdi su odjednom prosek????
dogovorite se vec jednom da li je zvezda imala lovu ili nije

ili Cobs???

u buducnosti nikad vise stranaca
marko jagodic kuridza igrac zvezde-on bio drugi centar u zvezdi kad je bio sad je navodno prosek
a kad je u zvezdi bio onda je bio igracina

svasta vi pisete
 
Навијачи Звезде тражили да управа ''изађе'' напоље :)

DOĐITE DOLE, NEĆETE NAS VI TERATI IZ ZVEZDE! Čović o "Uprava napolje": Sad snose odgovornost za svaki neuspeh!​


https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1914716/nebojsa-covic-navijaci-nas-nece-terati-iz-crvene-zvezde.html

Ћокију полако долази крај...


Навијачи Партизана показали да имају му**да:

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1913627/transparent-grobara-o-radji-i-kukocu.html

- Klub pripada onima što od njega žive, ne kretenima koji se atmosferi dive. A mi se nikada nećemo praviti fini, prema Ust**ama što beže sa postolja u Atini

Toni-Kukoc-Dino-Radja-transparent-Grobara.jpg
 
Poslednja izmena:
Svi u mišiju rupu.Kolega Mornar po starom dobrom običaju,posle utakmice.Po meni-remi dogovoren inače će partizanovci početi da skaču s prozora :ppozdrav:
 
Каква је шала/комика овај Партизан.
Ду(д)љај намерно добио жути да ме води том за дерби.
Алберт Нађ одбио да води тим и оптужио главног тренера.
Онда га управа натерала да води тим.
И онда храбри баја се у**о и отишао и ургентни да не би водио тим.

Срамота шта су направили од клуба. Сви и они одозго и они изнутра.
Треба навијачи да упадну и да све поцепају до последњег...

Наравно да навијам да Звезда победи па нека буду и петарде и ватромет.
 
Mislim da će ove godine biti mnogo nameštaljki jer Partizan i u fudbalu i u košarci mora dobiti nešto jer bi u suprotnom bila katastrofa.Sada će se videti da li Vučko želi da ih ugasi kako mnogi partizanovci pišu.Po trenutnom stanju ne bi osvojili ništa.
 
Освојили су куп у рукомету. Мало ли је?

Неће добити ништа док навијачи скандирају педеру педеру....
 
Svi u mišiju rupu.Kolega Mornar po starom dobrom običaju,posle utakmice.Po meni-remi dogovoren inače će partizanovci početi da skaču s prozora :ppozdrav:
Tu smo Zoki, kad sam video da Bukari predje 5 nasa panja iz odbrane. I da onaj pavijan izgubi loptu, greska koje ni u zoni neces videti odma sam se presaltao na Sity-Celsi.

Goru odbranu nismo imali, ni sredina nije bajna. Od odbrane nisi siguran ko su veci amateri stoperi ili bekovi.Cirkus
 
Освојили су куп у рукомету. Мало ли је?

Неће добити ништа док навијачи скандирају педеру педеру....
Znaci tvoj savet grobarima je da moraju promeniti taktiku i ugledati se na vas i da cvile i predu pred vlastima i glavesinom 🤗
 
Znaci tvoj savet grobarima je da moraju promeniti taktiku i ugledati se na vas i da cvile i predu pred vlastima i glavesinom 🤗
Cvili i prede ostoja limar kk skoro svaki dan, ne brini komsija. Oba penala zvezde cista ko suza, kod drugog gola mogao je da svira faul mada se stice utisak da je olako pao igrac partizana.
 
@Banat013 Видиш и по утакмици на шта сам мислио.
Очајно суђење. Не бих волео да се тако суди Звезди. Пенали су и постојали али је било навлачење за Звезду. Други гол Звезде је упитан.
Партизан је опет показао лошу игру и ипак дао два гола али Звезда још гору.
Чини се да је морало да се игра док Звезда не победи.

Нађ се ипак појавио и није лоше водио утакмицу.

Ови страни играчи показали већу жељу него домаћи.
 
Nazad
Vrh