SPORT-Opšta tema

Ja nisam ni za zvezdu ni za partizan . Apsolutno me ne zanimaju ni jedni ni drugi . Nas klubski sport je septicka jama i zabole me za sve njih . Lepo privatizacija i cao zdravo .
I ne ljuti se ali upadas u kanal . Zar igranje zbog obraza i casti nije najvaznije a ne treba li im ili ne treba ?
Nema vise casti nigde pa ni u sportu, samo suvi interes. Kao i svuda oko nas, takav sistem smo stvorili. Ako zvezda nema nista od pobede zasto da zapinju. Ne ljutim se, ali nije mi jasno zasto upadam u kanal? Sta sto sam napisao nije istina?
 
Ju ju koliko vas boli poraz zvezde pa to je cudo, ako ovako nastavite pocecete da navijate za crveno bele. Ali sve ovo sto pisete je samo farsa, pravi razlog je vase ispadanje iz top 10. Posle svega sto piskarate ovde i trebali su da izgube od turaka, niste bolje ni zasluzili. Vi bi i najgoreg naprijatelja pustili samo da zvezda ispadne.....
 
Parni valjak neka melje ( dobricanin ) 🤣
I da je zvezda muski odigrala niko nista ne bi rekao ali sada kapiram . Kada ti ne treba i nemas koristi mozes da budes peder jer je sistem vrednosti takav danas .
 
Zbog čega vi vređate a moderator ne reaguje.Nisam vam ja kriv što vam je Robija ispao iz obećanog.
Evo ponovo sam obrisan i večeras i juče tako da je najbolje u tom slučaju dostojanstveno se povući sa ove teme i ne remetiti harmoniju iste. Veliki pozdrav svima i sve najlepše

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Za prolaz dalje Partizan je imao sve u svojim rukama, dosta je izgubljeno već dobijenih utakmica. Tako da smo sami krivi, a nerealno je bilo očekivati da Zvezda može pobediti Evesa koji su trenutno najboljoj formi.
 
Odigrali za sebe.

Koiko sam procitao efes imao seriju 22-0.
Ovo ce biti upamceno kao zvezda da dobije za nas a oni kao igraju za sebe.
Pa postave rekord 45 razlike.Prepricavace se ovo decenijama.

Kriv li je Zoc za ovaj poraz, mozda Bodiroga, Savic ?

Jurite f4, gde se ocekuje prvo coki od tv stanica?
 
I vi ste tvrdili da je nebo granica i ima li ko jači a sada kada ste tresnuli u zemlju da se čulo. Iskaljujete bes prema kolegi iz suprotnog tabora jer nemate argumenata i onda počinju vaši izlivi poštenja i pravde.
Ne znam što bi bilo nerealno da dobije Turke.Jedina je tukla Fener u gostima.
I vi ste se mnogi nadali kao i ja.Ali ko će sad to ptiznati.Kolega Mornar zna da vređa a ne zna da prognozira niti jednu utakmicu a nakon što prođe vašar eto njega sa ekspertizama a ko je izneo neku svoju prognozu,po njemu drvlje i kamenje.
U jedno sam siguran da je ovo vraćen neki kusur iz prošlosti-baš zbog vašeg cenjenog trenera,kao što sam siguran da je ABA vaša zbog Robije.
Od kada sam ja pisao da ćete da tresnete o zemlju pa ste se svi smejali.
Utakmica od strane Zvezde je sigurno puštena ali se malo izmakla kontroli.Njima je sve upadalo nama ništa.
U samom startu sudije nam ne sviraju faul nad Rokasom što pokazuje da moramo i da igramo protiv sudija i zbog toga je takav bes izazvan kod Tea.Samo mi jekrivo što Bolomboj nije tresno onog majmuna o parket.
 
Vi iz suparnickog tabora majstori ste u spinovanju i izokretanju necijih komentara.Vecina nas nije tvrdila da ce biti sigurna pobeda,vecina nas se nadala a sto i da ne.Napisao sam da navijam za pobedu Zvezde drugacije i ne mogu.Nije sramota sto smo izgubili sramota je ta velika razlika u kosevima.Imate priliku da osvetlite obraz Srpskoj kosarci nek vam je sa srecom.
 
Nazad
Vrh