SPORT-Opšta tema

Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Jedna zanimljiva stvar je da su svi grobari isti. Kada ih recimo posle sinocnjeg debakla pitas, recimo : " Sta ono bi sa partizanom, sto onako puce ? Oni SVI do jednog odgovaraju : " Sta hocete, Zvezda i ne igra nigde, mi bar igramo a ZVEZDA.... To je recimo nesto sto tesko moze da se objasni kod navijaca partizana, ta njihova prica o Crvenoj Zvezdi, i stalno pominjanje iste... Neki to zovu KOMPLEKS... Ja imam nekoliko drugara koji su veliki partizanovci i neki od njih su cesto na utakmicama partizana i fudbalskim i kosarkaskim. Kazu da su prosle godine posle pobede u Evroligi u kosarci protiv Makabija iz Izraela svi u hali pevali " sisaj zvezdo ". xaxaxaxa... strasno...
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Štovani navijači NK Crvena Zvijezda, Robert Prosinečki je novi izbornik crveno-bijele momčadi. Točno je da je rukovodstvo kluba na čelu sa predsjednikom Lukićem, športskim ravnateljem Adžićem i glavnim tajnikom Kleutom u prošlosti izlazilo u javnost sa nekim nacionalističkim i ksenofobičnim priopćenjima, ali je u interesu kluba odlučeno prekinuti prakticirati s takvim izjavama i vratiti se jugoslovenstvu koje je, dapače, oduvijek krasilo našu momčad, kao onda kada smo oplakivali najvećeg sina naših naroda i narodnosti u Splitu. Izbornik Prosinečki se nada regularnosti natjecanja u Jelen Superligi i osvajanju naslova prvaka, kao i natjecanju u Ligi prvaka. Mole se frendovi i frendice kluba da dodju na stadion i slobodno ponesu one kockaste crveno-bijele zastavice poput izbornikove šahovnice kojima su ne tako davno mahali, a onda ih u napadu srbočetničkog šovinizma odložili u ladice.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

XAXAXA... Kompleksi su neizlecivi.... Napred Zvezda ole....
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Imamo kompleks,jebote imamo kompleks.imamoooo kompleeeeeeeks :haha:
Post je spojen: [time]1292062932[/time]
_________________________________________________
1zlsjll.jpg
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Udarne vesti: sledeće sezone sponzor C. Zvezde - Ožujsko pivo!
Žuja je zakon! hehe
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Odreknite se i Mancea, i on je hrvat kolko znam, ili se to ne racuna posto je on domaci, Zemunski hrvat.... Pa vama je Franjo Tudjman bio predsednik kluba, i promenio dresove sa crveno plavih u crno bele... Znate li onu pesmu:
SVAKI PRAVI GROBAR
TUDJMANA FRANJU SLAVI
DA NIJE NJEGA BILO
BILI BI CRVENO PLAVI..

AJMO CRNO BELI
UMRO JE TUDJMAN FRANJA
CUTACEMO JEDAN MINUT
PREDSEDNIKU partizana...
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

momci,mi grobari cemo raspravljati samo o nekima vecim od nas,ali kolko vidim i vi to vec radite
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Gej lezbejski info centar (GLIC) pozvao je danas gej i lezbejsku populaciju da podrži akciju "Za moju Zvezdu", koju sprovodi Fondacija Fudbalskog kluba Crvena zvezda.

"Pozivamo sve gej-lezbejske ljubitelje fudbala da svojim novčanim donacijama pomognu rad i ciljeve Fondacije FK Crvena zvezda", navodi se u saopštenju GLIC.




Ovaj centar je pozvao i sve organizatore gej-lezbejskih žurki i vlasnike gej-lezbejskih kafića i klubova u Beogradu da Fondaciji uplate deo zarade.




"Od izuzetne je važnosti da gej-lezbejska populacija, koja prati fudbal i navija, uprkos homofobiji i nasilju koje je trpela od fudbalskih navijača, pomogne rad fudbalskih klubova koji su trenutno u finansijskoj nevolji", ističe GLIC.



"Ovo je naš gest pružanja ruke prijateljstva, pomirenja i pomoći kad je neko u nevolji", dodaje se u saopštenju GLIC.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

XAXA smesni ste vi internet huligani i navijaci... Uvek ste me zasmejavali.Kad o navijacima i navijanju prica neko ko ne ide na stadion nema nista gluplje... A partizan gleda 2 hiljade po mecu...
Imamo ih i mi u kraju kolko hoces, jaki su na tastaturi...
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

@zoran sef Jel primecujes ti koliko si iskompleksiran?? Do sada sam primetio da o poljoprivredi i pises pametne stvari al u ovoj temi se proseravas brate samo tako!
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

zoran sef je napisao(la):
internet huligani
zapravo, to se sada popularno zove tastatura huligan a spadaju u nju svi koji se medjusobno prozivaju na internetu, ukljucujuci sve vas ovde :haha:

Ne razumem vas navijace.
Toliko vremena ulozite u to navijanje, toliko zivaca... Gde je tu ::novac:: ?!?
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Mali medved je napisao(la):
zoran sef je napisao(la):
internet huligani
zapravo, to se sada popularno zove tastatura huligan a spadaju u nju svi koji se medjusobno prozivaju na internetu, ukljucujuci sve vas ovde :haha:

Ne razumem vas navijace.

Toliko vremena ulozite u to navijanje, toliko zivaca... Gde je tu ::novac:: ?!?

:haha: :haha: :haha: Konačno!

Što se keša tiče, zna se gde je, u džepovima onih koje boli q... za navijače, rezultat i sl., koji imaju sve i pišaju po svima ostalim a navijači ih i dalje ljube tamo gde ne treba. Ali, da nije vas, ne bi bilo ni fudbala, ni prebogatih igrača koji češu muda, ni predsednika klubova koji sa 3 manekenke letuju na Barbadosu, ni menadžera, akcionara,.....

Ukratko, kada kupim akcije nekog kluba biću i ja strastveni navijač.
soccer_01.jpg

soccer_02.jpg

soccer_03.jpg

soccer_04.jpg

soccer_06.jpg

soccer_07.jpg

soccer_08.jpg

soccer_10.jpg

Sigurno su vam poslali zahvalnice za ovo što su zaradili :cao:
Post je spojen: [time]1292257252[/time]
_________________________________________________
Praštajte za :off_topic: , tek sad vidim da postoji još jedna tema o fuzbalu.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Ja sam,O veliki Navijacu,sa Partizanom bio u Ljubljani,Zagrebu,Rijeci,Sarajevu,Splitu,Tuzli,Vinkovcima,Mostaru,Osijeku,N.Sadu,Nisu,Skopju...A bio sam ti i na onoj Dinamo-C.Zvezda,sa jos pedesetak grobara.O mocni Delijo,steta sto se tada nismo poznavali jer ubedjen sam da si i ti bio tamo,kad je bilo najgusce.Mogli smo zajedno ledja o ledja braniti dostojanstvo vaseg kluba,a posle uz rakiju i meze prepricavati slavne trenutke Vase proslosti.Istina niste bas uvek bili neprijateljski nastrojeni prema braci BBB
rr2f5j.jpg
ali necemo o tome sada.Uglavnom sve u svemu,zelim vam da nastavite da se trudite,i istrajete u tome i mozda ce vas 10000 uspeti da dostigne nas 2000
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Dobro, necemo vise da mlatimo praznu slamu zato sto se necemo nikad sloziti...
Da se vratimo na temu ....
Dobro znaj da uvek tu sam ja
Dobro znaj da necu nikada
Da te ostavim da te zaboravim
Dobro znaj da uvek tu sam ja

Zvezdo znaj da ludo volim te
Da ne mogu dana bez tebe
Srce svoje sam spreman da ti dam
Sto za tebe ludo udara

Jednog dana kada prodje sve
Kad me budu stigle godine
Znaj da nikada nece doci dan
Dan kad necu biti stobom ja

I te noci kada izdahnem
Zadnje pivo za tebe popijem
I na nebu tom na koje idem ja
Sija moja ZVEZDA CRVENA
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Moze, na prolece ima tri derbija, dva u kupu i jedan u prvenstvu, od toga dva u vasem sarenom lavoru... Ustvari bez rivaliteta nista ne bi imalo smisla... Nisam ja za sakacenje u obracunima, ali nisam ni za pozoriste na tribinama... :ppozdrav:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Звезда је звезда и треба да постоји оваква каква је и са навијачима оваквим какви су јер Партизан нема веће сенке и бољег пратиоца и никад не би био овако јак у свим спортовима да није оваквог витешког ривалства.
Истина има неких спортова где звезда не постоји али добро, даће Бог да се и они понадају мало.
Вечерас је радост и узбуђење после драматичне победе кошаркаша зрачило читавом нацијом, туга је само у срцима звездаша после сваког успеха Партизана.
У последње време туга је учестала па се утеха тражи "у туђега татка ..."
Да се разумемо, не тражим кавгу са звездашима, много смо јаки и свака даља полемика нема никаквог смисла.
Лаку ноћ звездо, добро јутро Партизан!
 
Nazad
Vrh