SPORT-Opšta tema

Da je bila teska utakmica bila je. Ali gde si ti video pomoc sudija?
Zoki je dobar covek ali nazalost ne zna pravila u kosarci i necemo da mu zamerimo ::lose::.On moze da isprati statistiku broj skokova i procenat suta ali za sama pravila nije kompetentan ali u svakom slucaju lepo je cuti razlicita misljenja i stavove :sta:
 
Jel moguće da vam i za SCD treba pomoć sudija.
Zoki 0230 kada frajer uzme loptu na 30 sekundi pre kraja i na mecu takve vaznosti u takvom trenutku kada bi svako drugi isao da iznudi faul i da ide na bacanja i kada smekercina zvizne trojku ladno i bezobrazno /a ne treba mu trojka /to se onda zove mudonja a ne pomoc priljatelja :haha:
Od tebe sam ocekivao manir gospodina i cestitku ali nazalost ...........................::lose::
 
Pogledaj kad sam to napisao.Brojao sam geške sudija i izbrojao 10:4 u korist vas.u par navrata nakon nesuđenog faula u korist SCD,sviran za Partizan odmah.Kraj je bio čist ali da su sudili nepristrasno ne bi vi došli do takve završnice.
 
Ма дај, Морнар, срамота од игре... Под хитно да подигнете форму јер је ово смешно.... Једва сте победили ову екипу која је испод просека....
 
Cedevita će nam pokvariti ugođaj ako prođu SCD.Mislim da sada Partizan prolazi kroz ono što je Zvezda prošla pa su nam se smejali.
 
Da smo ocajno igrali tu nema dileme. Trokke 7/28 katastrofa. Ali i da su se ova deca i SCD igrala kosarke jesu,Partizan pogubljen nesnadjen...
I sudjenje je bilo skroz korektno na obe strane.
 
Proveravajući ispunjenost uslova iz člana 14. stav 1. tačka 7). napred navedenog zakona, za registraciju promene zastupnika u udruženju: „Fudbalski klub Partizan“ na osnovu podnete dokumentacije, registrator je utvrdio da u Registru udruženja, društava i saveza u oblasti sporta, kod podataka koji su registrovani za Fudbalski klub Partizan, nije registrovan podatak da je Fudbalski klub Partizan član Jugoslovenskog sportskog društva Partizan.



Испада да је Партизан једини Србски клуб :)

На фињака може да се у року од шест месеци смени екипа око 'маторог удбаша' и преузме клуб.
 
Sa svim se slažem ali sa suđenjem,ne.Samo uz pomoć sudija možete doći do finala.
Ovo Zorane naravno nisi video a i ne smeta ti.

 
Sad tek treba da žali Panter i ekipa što su ispali naivni i naseli na provokaciju Ljulja.Trebao mu je ladno dati loptu i da mu se smeje u facu jer smo vodili 15 razlike.Potpuno sam siguran da nije bilo suspenzije da bi bilo 3:0 u seriji.
Ovo sam ja rekao sutra dan u par komentara. Jer iako navijam za Zvezdu, to sam rekao hladne glave. Ali sam dobio kao kontra komentar da nisam u pravu, da gledam svoje dvoriste i ostalo. To se videlo odmah da je ispao budala a mogao da ispadne faca i mangup, da ih razbije u kosarci i da samo jednim osmehom ispadne smeker. Onda je moglo svasta da se desi u kaunas..... ovako samo lep pokusaj...
 
Nazad
Vrh