SPORT-Opšta tema

Jedno je pisanje, pisi i ti sta hoces. Drugo je vredjanje, iako te covek nije ji jednom recju uvredio niti bilo sta ruzno napisao...
To što je napisao ne odnosi se na mene nego na pisca.Šta se ovde sve piše.Samo što oni čitaju samo što im odgovara.Njemu nije argument da sigurno oba srpska kluba ne mogu u top-8 i da je Partizan taj koji je izabran.A na Zvezdu se EL popela kao smrt na babu.Ni Olimpijakosu,Realu ni Monaku nisu mnogo značile utakmice sa Partizanom.
Hvala ti druže za podršku.Ja gledam da nikoga ne vređam.Mogu da se našalim ili nešto ironično napišem dok neko ne pređe granicu.Više njih boli fudbal nego košarka jer će Zvezda u košarci da im drži lekcije a u EL će odma da ispadnu a u fudbalu su ispod dna ali ih ne vređam i ne likujem toliko jer kolo sreće se okreće.
 
Izgleda da je i ova utakmica nameštena.
Sa svoje strane da kazem. Ni jednom nisam rekao da je i jedna utakmica bila namestena ili stelovana za kladionicu. Nisam omalovazavao znanje i uspehe Zeljka Obradovica. Govorio sam da mozete daleko, ali sve vam uzalud ako ne osvojite tu Evro ligu. Licno nisam Djokovic da bi ikad mogao da dignem ruku ZA Partizan ma ko bio sa druge strane terena. Neka mu je bog u pomoci kada sledeci put dodje u Pionir. Sto se tice jucerasnje utakmice. Mislim da su se karte skrivale jel lako je moguce da se obe ekipe sastanu ponovo u Top 8. Zeljko je taktizirao sa Panterom i Lesorom dok je Sale bio dosta uzdrzan i drazao ovog Dzejmsa na klupi.
 
Što se tiče košarke znamo koje su vaše želje, ali da vam napomenem razočaraćete se.
Iskrene cestitke za uspeh ostvaren na terenu!!!!!Za ostalo dotakli ste dno dna,ja sam taj koji potencirao STATUT a ne nase zelje brkate pojmove kako vam kad odgovara.Licemerni ste.Pamtite samo Covica a imate u svojoj istoriji istaknute primerke koje vesto krijete.
 
Napominjao sam i ranije velika bi stvar bila da su oba naša predstavnika ušla u Top 8, a to se po sastavima i očekivalo.
 
Nemam ništa protiv vas,malo nas rasprava odvuče ali ne želim vam ništa loše.Činjenica je da ovde se svi drže čvrsto svoje strane i neće niko nikog ubediti u neke stvari. :ppozdrav:
Sve je OK. :ppozdrav: Nismo mi u svim temama na suprotnim stranama.
Imam Kuma koji je okoreli Partizanovac.Posle utakmica ili sutradan.polako izviriva iza kapije onaj čiji je klub izgubio.Naravno posle počinju diskusije.To se dešava dok smo bili deca ili tinejdžeri.Oko košarke nikad nije bilo toga.Fudbal je opet sport br 1 a i Partizan nije ništa ni postizao do mojih 12 godina u košarci.
 
Кратка лекција из историје: Звезда је донела косарку у СФРЈ. На терену јој је био Бора Станковић, на трибини Иво Андрић. Прошло 30 година, Партизан и даље без титуле. Држава наређује раскид уговора Кићановића са Звездом, и прелазак у Партизан уз звездаша Жеравицу. Осваја се прва титула 1974. године, а Звезда их већ има двоцифрен број. 1990. година, рат, распад ЈУГЕ, Звезда 12 титула, Партизан 4. Долазак Дачића у ККП, креће ренесанса само једног клуба. Наредних 20 година крећу акције "спонзори шампиона" где се све државне фирме додељују Партизану. наставља се Цептером, Галеником, Карићевим Мобителом, МБ Пицваром, Телекомом, Додиковим милионима, и преименовањем у Партизан Игокеа.
Тадићевим певањем на трибинама, па све до Дулетовог: "Вучић је велики дрзавник" па све до добијања НИС-а, МТС-а, Аеродрома итд, док Звезда остаје на МТС. За то време, од силних пара Партизан гаси школу у Србији, Томашевић, Вујанић, Богдановић, Кецман, Шћепановић, Милојевић, Тепић, Милутинов и безброј других бивају одузети од других клубова, чиме сви они остају без трансфера, а Вујошевић, Даниловић и Тодорић са масним процентима од продаје плус новац од спонзора. Гробари у екстази, није им довољно него масновно траже катанац на Звезду и остале клубове . Након целодневног славља и испадања Звезде, долази утакмица Партизана са дупло бољим тимом и великим магом на клупи. БУМ! Тројка Нолана Смита у последњој секунди. Распада се све. Држава наставља да пумпа паре од државних фирми, али коме сад узети играча? Како отети Човићу играча, кад човек не да своје, Мишко своје а остале клубове угасили?
Где је сад та школа? Где је систем? Данас имате масу залуђених навијача Партизана који не виде шта се десило, који причају о самозваној институцији, која је била толико трула да се распала једном тројком. зато је тешко суочити се са истином а лакше окривити Звезду. која и даље нема јаког државног спонзора, милион играча последњих година из наше школе, Звезду која не осваја титулу из аута, отимањем играча и пребијањем судија и има најбољи скор у Евролиги у историји Србије. Идеалан кандидат за мржњу и скретање пажње својих грешака. Нова времена долазе а лажна институција је разбијена. Крај, нема даље.
 
Nazad
Vrh