SPORT-Opšta tema

Zvezda je juce igrala koliko joj treba,videlo se,bio je utisak da moze da da gol kada hoce.
Ko je bolji,pa videlo se ova 3 derbija.
Samo da dovedu Ada iz Sherifa i bice to bum,Sanogo je jak ali mu slabo ide sa loptom,klince ostaviti,videlo se kako igraju.
 
Свакако ми је драго што је Звезда победила и што се само игром случаја Магико вратио - хвала његовој жени и њеном дугачком језику...
Изузетна два прелепа гола којима је заслужио надимак.
Звезда је лагано победила са два мало јача притиска за први и за други гол. Нисам видео лошију игру Партизана... Увек су се Звезди тресле гаће када је играо Партизан дерби а ово јуче је био лагани тренинг на ливади поред смедеревског аеродрома где је поникао Митрогол...

Није ми драго што су хулигани инструисани али они су хулигани а не интелектуалци, зар не?

Наравно, Пиксија донекле ценим као играча јер је он био фигура уз коју сам се радовао и плакао када сам био клинац... али никада у светској конкуренцији није показао ништа као играч а и из Звезде је отишао премлад и није заслужио звездицу мада је био талентован. Али здравствено ровит.
Сада када има успеха у репрезентацији нема разлога да се напада јер тиме нападаш сам себе, своју фудбалску федерацију...
Иначе, колико се сећам, његов сарадник је био млади Мишковић у време када је био у Звезди?

Бојим се да се нема идеја за даље, да неће бити визије за стварање моћног регионалног лидера и учесника лиге шампиона већ ће као што се уваљује овом народу шећер, уље и фарма такође увалити и лига конференције јер кад је Рома освојила што не би и Звезда покушала?

Јад и беда у времена кризна, ко је кривац није луд да призна.... што рече песнник...
Ajd malo o Piksiju posto znam neke stvari. Kao igrac mnogo je dao i klubu i reprezentaciji. Kada je postao predsednik veliki mu je promasaj bio onaj dolazak Japanca Suzukija, ali naj veci problem je sto nije mogao da se dogovori sa vodjama navijaca oko podele kolaca tj. novca. Ovi su trazili deo za potrebe tribine, a verovatno i vise i posto nije hteo da popusti oteran je. Dosao je Terza dogovor je verovatno pao i sad plovimo punim jerdrima.
 
Objasni mi koliko penala je ove sezone bilo za Zvezdu a koliko za Partizan.Ima da se iznenadiš.O Partizanu malo ti meni pričaj.Budi malo samo realan.O Zvezdi si napričao puna kola.Malo zaviri i u vaše dvorište.
Evo odmah cu da objasnim .Dali je nekada na ovom forumu neko procitao kako su simpatizeri crno belih zadovoljni sa postignutim ili da se neko radovao nekoj pobedi u ling long super ligi ne da se niko nije radovao niti je ko gledao .Crnci koji igraju u Partizanu godinama ne da ne kostaju nista cak sta vise mnogo boljih i perspektivnijih igraca a mladjih puna prva liga .Rukovodstvo kluba da li treba da komentarisem mislim da ne treba dotakli smo duplo dno plus na sve to nam je Vucic destabilizovao klub i poslao nam batinase i reketase i zastitio ih i svaki iole normalan covek i priljatelj sporta i fudbala jedinu reakciju koju moze da izrazi je zaljenje i ,mucnina uspeli su najcistiju i najplemenitiju disciplinu da ogade ljudima do te mere da su prazni stadioni i niko vise ne cita sportske izvestaje ali onda nailazim stalno na komentare i postove kako su zadovoljni kako su ostvareni odredjeni uspesi pominju se neki planovi ozbiljni za buducnost i zato ne treba se cuditi STO JE SRBIJA EKONOMSKI TIGAR ,STO JE DUSEVNO OBOLELA OSOBA PREDSEDNIK SRBIJE ,STO SE GRADJANIMA PREZENTUJU NEKE INFORMACIJE U KOJIMA IM SE STALNO OBJASNJAVA KOLIKO SMO JAKI I MOCNI PRICAJU IM SE NEKE BAJKE I NAUCNE FANTAZIJE a kako to prolazi moze se jednim delom videti i na ovom forumu
U jednom objektivnom postu na kome sam ukazivao na neke nepravilnosti ili lose stvari u klubovima ili reprezentaciji a mozda je bila i neka kritika na los rad u klubu C Zvezda clan VUXs koji je izuzetno objektivan a u materiji je ne manja mu informacija iz sveta fudbala se slozio sa mojom opaskom i tada je uleteo nicim izazvan u verbalni obracun clan COCI064 sa zeljom da se obracuna sa VUXsajlom ne znajuci tom prilikom da je VUKS veliki simpatizer tima iz LJutice Bogdana a kada sam ja obelodanio tu informaciju COCI 064 se nasao u cudu .Svaki dijalog je veoma koristan pogotovo cuti iz razlicitih uglova neke situacije i price ALI OCIGLEDNO MNOGI IMAJU PROBLEM DA SE SUOCE SA ISTINOM I SITUACIJOM U KOJOJ SE KLUBOVI NALAZE. Koliko god to nekima bilo tesko od istine ne mozemo i necemo da bezimo a koliko je god bolna svaka istina postoje ljudi kao ja koji ne znaju drugacije nego direktno u epicentar
Pitanje za tebe DA LI VERUJES DA OVO RUKOVODSTVO C ZVEZDE IMA ZNANJA ,ZELJE I MOCI DA NAPRAVI NESTO VISE U EVROPI ZABORAVI DOMACU KABARE LIGU I RECI NESTO KONKRETNO
I MOLBA SVIM FORUMASIMA DA KOLIKO GOD LOSE PROSLI U EVROPI ZVEZDA I PARTIZAN DA SE VISE NE KRIVE TRENERI ZAO MI JE TIH LJUDI KAO DA SU MI NAJRODJENIJI VALJDA POSTOJI JOS NEKO U KLUBU DA SE PREBACI KRIVICA npr CISTACICA ILI REDAR ILI MOZDA SEKJURITI
 
Pod 1 /Dali je momenat za slavlje ili za rezanje i urlanje pod 2/da li je raspolozenje medju simpatizerima crveno belih stvarno toliko euforicna ili je malo izvestacena proslava kao kada neko na sahranu dovede muziku uz obrazlozenje da je to pokojnikova poslednja zelja pod 3/dali je moguce slaviti NESTO NEODREDJENO APSTRAKTNO A U DUSI NEPRESUSNA BOL ZBOG DAVNO IZGUBLJENE IREKCIJEa pritom znas da te godinama gazi ko stigne nemozes nigde iz mraka i tunela a kancerogeno tkivo predsednika kluba, uprave kluba i budzatog dusevnog bolesnika i gomile bivsih sadasnjih i budicih kriminalaca i menadzera i jbm li ga sta je se sve navuklo u klub I JA BIH REKAO DA U TAKVOM OKRUZENJU POSTOJI MESTO SAMO ZA BOL I PATNJU I NOSTALGIJU DOK SU BOGOVI ZEMLJOM HODALI I DOK JE TKIVO U KLUBU BILO ZDRAVO I ATMOSFERA I ZELJA I ADRENALIN I PLANOVI ZA BUDUCNOST pod 4/dali i ti slavis ali iskreno ili su ti rekli da treba da slavis i da glumis da si srecan pod 5/Da li ti se javila zelja da vas ovi sa poternice plasiraju u ligu sampiona ili ces se zadovoljavati mrvicama iz domace ping pong lige i dali je doslo vreme za nesto konkretno ili cete i dalje da slajfujete u zivom blatu i glumite laznu srecu .Pusticu ti jedan video zapis pogledaj ga pazljivo a zatim stavi prst na celo i zapitaj sebe GDE SMO STA SMO I KO SMO
Jewam zvezdaš ali ovo je tačno...naš fudbal je katastrofa i sramota za celu državu...i takodje šta se radi

Poslato sa HUAWEY P40 LITE pomoću Tapatoka
 
Вечерас бих волео да победи Ливерпул.
Takodje , volim taj njihov stil i želju za pobedom .
Real se par zadnjih utakmica samo provlačio u zadnjim minutama . . .
Mislim da će doći do izražaja i to što Liverpul ima mnogo više teških utakmica u nogama ( premijer liga )
 
I to se videlo na kraju,Natho,Rikardo,Jojic hteli da ostanu da ispostuju sportski dodelu medalja a oni skocili na njih,pogotovo Urosevic,decko glumi ludilo.
 
Poenta price je kada je Partizan vezao 6 uzastupnih titula da ste plakali i kukali na sav glas kako se kralo i otimalo. I sad kada je Pantic uopredio vi opet trazite drugo opravdanje. :D

P.S normalno da ce se videti u poslednja 3 derbija,kad nama najbolji igrac sedi na klupi ili ulazi u 87 minutu. :D
 
Poslednja izmena:
Nalupeta se ovaj za sve pare.
Na post od Zeljka Pantica si stavio A VEROVATNO GRESKOM SMILE :sta: ❓Zasto je to veoma cudno i neprikladno pa cak i u nekom crnom humoru .Prvi covek jedne Evropske drzave koja je starija od Amerike i koja je iznedrila mnogo mnogo kvalitetnih ljudi a inace pravna drzava a inace covek koji je ceo zivot proveo na ulici a najmanje na nekom radnom mestu ili na nekoj radnoj akciji taj dusevni bolesnik je iznedrio i stavio pod svoju kontrolu grupu batinasa dao im pun imunitet i legitimitet i jednog momenta oni su poslati u prostorije FK Partizana da biju i razbijaju i gaze sve redom /a napominjem da nisu sami otisli nego su po nalogu/i epilog je poznat a ti batinasi su inace neki bivsi navijaci Zvezde koje je Vucic resio da prebaci da budu Partizanovi navijaci i to je ostvario i nedugo zatim posto su navijaci prestali da dolaze u hram fudbala na stadion JNA poznato je u sta se taj objekat pretvorio a sve legalno i regularno .Oni su usli i u blagajnu kluba i u menadzerisanje i u reketiranje i u zastrasivanje i kada je napravljena totalna destabilizacija kluba sa bogatom i velikom istorijom a taj projekat se nije zvao U AKCIJI SA TAMAROM nego U AKCIJI SA ALEKOM i posle takvog potopa kluba posle takvog kosmara ti non stop upires i porucujes PRICAJ O VAMA PRICAJ MALO O VAMA ❓Ili nisi upoznat sa situacijom u nasem fudbalu pa si uleteo u neriljano ali ovo je sada tek BIZARE kada ti stavljas SMEH na video zapis na kome covek govori o zlu i katastrofi koja je nadvila nas klub dolaskom Aleksandra Vucica I PRICA O TOME STA NAM SE SVE IZDESAVALO I KROZ KAKVU SMO GOLGOTU PROSLI MOZE DA ZVUCI SVAKAKO SAMO NE MOZE DA BUDE SMESNO ali verovatno si ishitrio nesmotreno i ruka ti je kliknula greskom na pogresnu ikonicu ili nisi znao za ove Acine priljatelje koji su preko noci postali veliki priljatelji Partizana pa su cak bili pocasni gosti mnogo dugo u SD Partizan
 
Za vek vekova. HVALA
Juce gledamo finale lige sampiona ali slucajno sve crno bela ekipa i pita me jedan drug sta znaci Romima ono TI NIKAD NISI BIO NAS TI SI BIO NJIHOV A POMINJE SE I NEKI POTOP ❓ :sta: a mi zbunjeni nista nam nije jasno o cemu se radi a ja odgovaram SADA KADA BI SREO BAJRU ZUPICA ODVEO BI GA NA ROSTILJ ali kakva je to vrsta zahvalnosti Piksiju ili npr Dzaji a bogami kako je krenulo jos mnoge velike zvezde mogu da se nadju na plahati .Jedan drug odgovori MA TO OVI NJIHOVI SA INTERPOLOVE POTERNICE SALJU PORUKE MIRA ::lose::
Ni je mi jasno o cemu se preciznije radi a sa obzirom da si uvek u zaristu zbivanja i da posedujes uvek precizne informacije O CEMU SE KONKRETNO RADI ❓tj Ima li mesta panici obuzeo me neki strah da Piksi ne prodje kao Muslin 2018 a Krstajic je trenutno bez angazmana Kokeza je isto slobodan a moze da se desi i da Terza bude postavljen za predsednika FSS
PS Jeli Piksi stvarno vas ili Dzaja KAKO DA ZNAMO PRAVU ISTINU ❓
 
Nazad
Vrh