SPORT-Opšta tema

COCI druze, moj cukundeda Solunac imao je potenciju boze sacuvaj nije mogao da ga smiri ali posto nije tada bilo omeksivaca vezivao ga je sa svim i svacim da mu zver ne bi pravila neprijatnosti na javnim mestima ali nazalost cukundeda vec odavno nije medju nama a i anakonda mu se primirila i NE MORA VISE DA GA VEZUJE tako da druze moj pola Srbije nije bilo rodjeno tada i svi mladji od 40 godina u Srbiji NE PAMTE DA JE ZVEZDA DOSLA DO DRUGOG KOLA KUPA UEFA a ono sto je sada aktuelno je ZVEKI TERZIC TERZA zatim KOKEZE zatim braca BLUZ ANDREJ I ACA a COVIC je isto tu ali kao COVEK IZ SENKE nego skoro su prodali 5 igraca NEKOME pa na konferenciji za stampu izjava OD NECEGA MORA DA SE ZIVI pa ako se od ovih vezara zivi onda bolje da ne postojimo ali kada kazem VEZARA ne mislim na rukovodstvo oni su kvalitetni i istinski znalci nego na ove igrace sto su ih iskusni skauti doveli u Zvezdu :ROFLMAO: ali VRH LEDENOG BREGA je kada je prosle godine TERZA izjavio DUGO SAM STVARAO OVAJ TIM a ja mislimda jedini mucenik u Zvezdi kome radi irekcija i koji spasava TITANIK je Borjan jer da nije ove svete TROJERUCICE bilo bi na kladionici 10 plus ALI LADNO:LOL::haha:
Ponavljas se i kao i obicno ne kazes nista.
 
E ovo je jedan od meceva koji nije bio namestem za kladionicu jur ovi svi sto su davali po 6 komada PSZ ,TOTENHEM I BAJERN jasno se vidi sprega sa velikim kockarskim kucama i kada svi pomisle na ON LINE sada ce oni krenu na razvlacenje i opstrukciju igre a na ovom mecu gde je bila predivna dekoracija,atmosfera nezaboravna i mec u kome je Zvezda pruzila ozbiljan otpor nadmocnijem Ludogorecu ali posto je nase novinarstvo cesto NEOBJEKTIVNO da ne kazem rezijsko ili korumpirano ili uzurpirano poslusacemo strucni presek iz neutralnog ugla Bulgarijskih novinara ....., a da ne zaboravim da kazem protivnicka ekipa je inace iz RAZGRADA
 
Nisu to gluposti nego cinjenice, slika zastave delije postoji na netu licno video, cek je i jedan vas bivsi vodja reko da su vasi budale sto su dali ime delije.To postoji u dokumentacu, potrazi pa ces videti.
 
Kada smo igrali u rupi, izgleda da si zaboravio kada se krenulo u organizovano navijanje.Mi 1970 vi 1989.
Jos ste uzeli ime delije, ime grobarske grupe.
Niste igrali na JNA zato sto je na stadionu na kom ste vi igrali oganizovan slet povodom dana mladosti sto je dokaz da nikad niste imali svoj stadion kao sto ga ni danas nemate. Igrali bi vi na Marakani kad prdne kvocka da nije stiglo naredjenje iz samog vrha drzave jer je trebalo pobediti Dinamo i tako ga onemoguciti da bude uzastopni prvak drzave. Bilo je oko 80000 gledalaca, ali pola siptara koji su tada masovno navijali za vas, a vi sa tom namerom angazovali siptarske igrace tipa Prekazi, kasnije Vokri, Sadriju,Kujtim Salja. Sto se tice imena navijacke grupe Delije imali ste samo pesmu kao.... Partizan vole samo delije, delije iz ponosne Srbije.... Nemoj misliti da bi Arkan dao ime Delije da je i pomislio da ima veze sa vama. Ne bi da spominjem imena, ali mnogo je momaka sa severa preslo kod vas i napravilo ozbiljnu navijacku grupu, ali sve kopirajuci svetske sampione. Gde vam je Kimi i jos par dokazanih grobara?
 
Ne kod vas nisu igrali igraci drugih nacionalnosti, bas ste smesni da ne nabrajam.

Zastave delije potice iz gostovanja u Hrvatskoj ja mislim.Dokumentarac postoji pa potrazi.Mislim da se vodja zvao cvrle tako nesto bio dokumentac na rts valjda.

Kimi se verovatno sklonio da ne prodje kao Kica da nepopije metak.Posto na jugu vrljsaju janicari i principasi malog aleka ljudi.

Dok je bio stari alkatraz i stare grupe na jugu znalo ko je ko.Posto 80% starijih vise neidu na utakmice jer nece da stoje pored vuckovih ljudi kojih stiti drzava, policija i sudstvo.

Jos se dicite Arkanom debovac, obican ratni profiter.Odnesite neku belu tehniku srpskoj majci kuku kaze palu u krizu.
 
ee Coci sada sam se setio...spominjao si obijanje i odnosenje pehara da li si mislio na ovaj lopovluk?

 
Posto je uhapsen prvi covek Crvene Zvezde Dragan Dzajic i SPROVEDEN SA LISICAMA NA RUKAMA da zabeleze svi domaci i svetski mediji klub preuzima SLAG DRUSTVO skolovan kadar a pola Zvezdinog rukovodstva je sa INTERPOLOVE POTERNICE. Tu krecu DUGOVI DA SE RAPIDNO UVECAVAJU sve do momenta kada je taj dug toliko narastao da je klub bio prinudjen da ide u STECAJ ili na DOBOS pa PRODAJA KLUBA. Ali tada se pojavljuje Aca Vucic i ODJEDNOM SPOLJNI DUG NESTAJE BEZ OBJASNJENJA JAVNOSTI A ISTI SCENARIO JE BIO I U KOSARCI. Ogromna crna rupcaga zbog nestrucnog vodjenja je ZAPUSENA i ono sto je najinteresantnije PREDSEDNIK DRZAVE DOVODI LICE SA POTERNICE i stavlja Terzu da vodi klub.Mnogi ce se pitati kako to i kakve veze predsednik ima sa ovim klubom ali o privatizaciji drzave cemo drugom prilikom opsirna je tema. Posto je nestao ABNORMALNI DUG NASTAVLJA SE SA LAPANJEM I RUINIRANJEM onoga sto se sticalo 50 godina a opste je poznato da Zvezda zadnjih godina dozivljava ponizenja na medjunarodnoj sceni ne pricam o velikim klubovima koji su ispoljili prema nasem klubu brutalno izivljavanje i ponizavanje vec mali i anonimni klubovi koji su cistili pod sa Zvezdom kao METALURG UKRAJINA, APOEL KIPAR, KARABAG CECENIJA, LUDOGOREC RAZGRAD a poznato je da Zvezda nije dosta dugo prodala ni jednog jedinog igraca u veliki klub. Poznata je zanimljiva storija kada je STRUCNO RUKOVODSTVO ZVEZDE proglasilu LUKU JOVICA KAO NEPERSPEKTIVNOG IGRACA valjda su to tako procenili a on decko u REAL MADRIDU A TRAZILO GA DVE TRECINE EVROPE ili je losa procena ili su trazili da im LUKA JOVIC PLATI DA IGRA :haha: u svakom slucaju BOLESNIK NASTAVLJA DA UMIRE NA APARATIMA A DOKLE CE https://www.alo.rs/sport/fudbal/terzic-otkrio-da-ga-je-vucic-doveo-u-zvezdu/130861/vest NEZNAMO
 
Ne kod vas nisu igrali igraci drugih nacionalnosti, bas ste smesni da ne nabrajam.

Zastave delije potice iz gostovanja u Hrvatskoj ja mislim.Dokumentarac postoji pa potrazi.Mislim da se vodja zvao cvrle tako nesto bio dokumentac na rts valjda.

Kimi se verovatno sklonio da ne prodje kao Kica da nepopije metak.Posto na jugu vrljsaju janicari i principasi malog aleka ljudi.

Dok je bio stari alkatraz i stare grupe na jugu znalo ko je ko.Posto 80% starijih vise neidu na utakmice jer nece da stoje pored vuckovih ljudi kojih stiti drzava, policija i sudstvo.

Jos se dicite Arkanom debovac, obican ratni profiter.Odnesite neku belu tehniku srpskoj majci kuku kaze palu u krizu.
Vuckovi ljudi su sigurno bili i oni Hrvati koji su dosli da vam pomognu. Imali ste i vi svoje Arkane, ali nisu uspeli da opstanu jer nisu imali podrsku tribine.
 
za COCIJA 064
Ima prostora za optimizam preuzeli su kormilo strucni ljudi i ZA SADA LUSTER NESTATI NECE A NI TOALET PAPIR i vrlo brzo ce se ubirati zlatni plodovi samo treba biti strpljiv
 
Sad ste veliki pošto je došao na vlast glavni respirator koji je sve poništio.Mada kako su krenuli on i braca biće to privatan klub vrlo brzo,a o FMP-u i onoj sramoti od košarkaškog kluba ne treba ni trošiti reči.
 
Nazad
Vrh