SPORT-Opšta tema

Na osnovu vidjenog moze se reci....."Rugala se serpa loncu".
 
Upravo se vracam sa derbija, i dalje ostaje tradicija da je sport u senci nereda. Ruzna slika, makljaza na juznoj tribini i ispred stadiona.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Zbog te stoke sve je manje normalnih navijača na derbiju.Neide mi u glavu da je država nemoćna da reši ovaj problem sa huliganima i nasilnicima.
 
Fudbal nam je takav kakav je, po meni sasvim pristojan, a od samog derbija kao i od svakog drugog nije se moglo više ni očekivati.
Mislim da su ovim ishodom svi manje-više zadovoljni, Crvena zvezda jer je zadržala bodovnu razliku, a sa druge strane Đukić jer je preživeo na klupi, doduše malo i uz pomoć i žreba (LE) koji mu je takođe išao na ruku. Tu je i "čuvena" podela bodova na kraju prvenstva i play off, pa i slabije plasiran tim može da postane prvak države, ne bi bilo prvi put.
Što se navijača tiče, dešavalo se i dešavaće se, oduvek je bilo slično samo u manjoj i pristojnijoj meri.
Ovo što se danas dešava nažalost već postaje deo našeg folklora.
 
Nisam gledao derbi a nemogu da verujem da Mažić nije dao žuti karton Saviću prilikom dosuđenog jedanajsterca.
 
Stampa pise gluposti oko hrvata na jugu. Na slici isprebijanih navijaca sam prepozno jednog baticu iz Pecinaca koji je vodja navijacke pod grupe jang bojs,pa je njih nekolicina pokusala preuzeti nasilno vlast na juznoj tribini...videlo se kako su prosli. Sve bagra i mafija...
 
Povratak Otpisanih u Španiji!

15133527663721.jpg


-------------------------------------------------------------------

Stojković o “sudijskoj protekciji“ Evertona:...


I meni je najkomičnija situacija bila sa nošenjem patike po terenu. :osmeh:
Uzgred, po mišljenju mnogih Everton je trebalo da dobije crveni karton, jer je sve vreme bio najgrublji i "najpričljiviji" igrač. Taj kompromis i kompenzacija napravljeni su sa Savićem u situaciji kod faula za penal. Doduše, po pravilu karton u kaznenom prostoru obavezuje penal, dok penal ne mora biti uz karton, a sve u zavisnosti od stepena prekršaja i povoljnosti situacije u kojoj se nalazio faulirani napadač. Sve u svemu, Mažić je odradio korektan posao.
Što se tiče onih gologuzih huligana, danas su objavljena njihova imena. Bilo ih je iz Hrvatske, Grčke, Makedonije, uz naravno lokalce iz zaraćenih partizanovih grupa.
 
Poslednja izmena:
Što se tiče onih gologuzih huligana, danas su objavljena njihova imena. Bilo ih je iz Hrvatske, Grčke, Makedonije, uz naravno lokalce iz zaraćenih partizanovih grupa.

Ti inostrani su prepuni tetovaža Draže i srpskih manastira i poruka Srbija do Tokija. Mogu samo da pohvalim kako su se dobro setili da se tako dobro kamufliraju....
 
Razumem... kolega... ali ja videh fotografije baš tih 'rvata'.... no u redu nema poterebe da mračimo ali ni da isuviše ulepšavamo... zar ne?
drugarski pozdrav
 
Nazad
Vrh