SPORT-Opšta tema

Pa taj isti reprezentativac je dosao da igra protiv Srba ako bi tako gledali i to ne samo da igra vec bi sve dali da ponize Zvezdu jer je mrze kao pravi grobari sto im ja ne zameram, ali zato budite spremni da primite i koju ruznu rec. Kad vec pricamo o fer pleju nemojte zaboraviti da je Obradovic pre par godina usred Turske pustio Partizan da ih pobedi jer im pobeda trebala za fajnal for.
Covek igra u inostranstvu za bolju lovu. I sta sad trebamo svakog naseg coveka koji igra za neki strani klub da vredjamo kad igra protiv nekog srpskog? Ali to smo mi,Srbi(da ne upotrebim neku ruznu rec) Zato smo i tu gde jesmo. Sami sebi se**mo u usta. A i ti isti koji su ga vredjali sinoc dr**ju na njega kad igra za reprezentaiju i raduju se svakom poenu koji postigne.

- - - - - - - - - -

A da ti malo povedeš računa šta pišeš .?
Lepo ponašanje nikome ne škodi.
Vodim ja racuna,jer da ne vodim jos svasta bih napisao. E sad ako se neko pronasao u ovom sto sam napisao ja tu nisam kriv.
 
Ružno da ne može biti ružnije.Ako je neko zadužio našu košarku onda je to Željko.Navijanje da,skandiranje da ali ovakav primitivizam od navijača-huligana i primitivaca(kriminalaca) to je za svaku osudu.Da Zvezda ima prave ljude,ustali bi i stali naspram tribina i zatražili od publike da to više ne rade!
Žalosno i primitivno do bola!To nema veze sa navijanjem i ljubavlju prema klubu.
 
Ružno da ne može biti ružnije.Ako je neko zadužio našu košarku onda je to Željko.Navijanje da,skandiranje da ali ovakav primitivizam od navijača-huligana i primitivaca(kriminalaca) to je za svaku osudu.Da Zvezda ima prave ljude,ustali bi i stali naspram tribina i zatražili od publike da to više ne rade!
Žalosno i primitivno do bola!To nema veze sa navijanjem i ljubavlju prema klubu.
To je kod nas normalan navijački folklor,navijači Partizana su vredjali Djordjevića kad je igrao za Barselonu,pre neku nedelju su navijači crveno-belih iz Železnika vredjali Teodosića iako je igrao za taj klub 2004-2007.
 
Bre onda delije i grobari trebaju da aplaudiraju svako bivsem igracu i treneru...u par navrata su delije iznervirale zoca i tako doprinele pobedi...
 
Ako već brišete pojedine postove, onda nemojte zadržavati one koji sadrže citat mog izbrisanog posta, jer tada gubi apsolutni smisao.
Pa nam tako @
cika_laza dobi dva posta zaredom, a u jednom od njih citat moje "nepostojeće" i poruke od kolege @coci064.
Uzgred, ta poruka je uvredljivog sadržaja, za razliku od onih koje su izbrisane.
Hvala ...

VREMEPLOV
Pert 1991, poslednja titula za SFRJ... (VIDEO)

 
Poslednja izmena:
Kuzmićeva rampa Judou – stvarno najbolja! (VIDEO...


14843903267209.JPG
 
Нестварни резултати,ово на сан личи,тренутно у најбољој форми у евролиги...
Много је ту пара у игри кад дође до завршнице мало судије,мало спонзори мало на искуство ови велики клубови ће бити у предности...
Но спорт је ово, све је могуће , навијамо за изненађење и напад на врх.
 
Nazad
Vrh