SPORT-Opšta tema

stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif


Честитке свим звездашима

- - - - - - - - - -

sp-zvezda-slavlje.jpg
 


- - - - - - - - - -

Титулаааааа
ех сад још нешто и у европи да направимо
честитке свим навијачима посебно оним који су присуствовали некој од утакмица
због обавеза нисам лично присуствовао прослави титуле
 
Samo za Zvezdase............Veceras od 20h u Sava centru odrzava se svecanost povodom 25 godina od osvajanja titule pvaka Kupa Sampiona. Prilika je da se podsetimo i ponovo vidimo vecinu aktera te nezaboravne veceri. Prenos je na RTSu. Napisao sam da je samo za Zvezdase jer ne bo voleo da nekima pozli i da puknu od muke..............Zvezda mi je sveee, Zvezda zivot jeeeee, srce moje je, uvek uz tebe, Zvezdo volim teeee.

- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -

Титулаааааа
ех сад још нешто и у европи да направимо
честитке свим навијачима посебно оним који су присуствовали некој од утакмица
због обавеза нисам лично присуствовао прослави титуле
Proslava je bila na nivou. 40000 gledalaca, bakljada, vatromet, ovacije Grofu. Veliko zadovoljstvo i vece puno emocija. Bio sam jedan od prisutnih srecnika.
 
Tole smenjen dosao Kokeza koji koliko mi se cini ''dobre'' stvari uradio u Zvezdi pa ce i u savezu... Uopste mi se ne svidja izbor kandidata...Ne bitno da li je kandidat Zvezdin ili Partizanovac kako god okrenes niko od ovih ne valja, svi su podigli svoje klubove, pa ce sada i savez da dignu na noge....
 
Partizan: Zahvalnost Kokezi

Crno-beli su u pismu, koje je potpisao prvi čovek sportskog društva Milorad Vučelić, obavestio predsednika Slavišu Kokezu da prihvata zaključke sa jučerašnjeg sastanka na kojem su bili Ivan Ćurković i Nenad Bjeković, kandidati za novog predsednika

14649625669233.JPG



Fudbalski klub Partizan jednoglasno je prihvatio odluku sa sastanka u FSS u Staroj Pazovi da formira Radnu grupu, uoči Izborne Skupštine 24. juna.
Partizan je u pismu, koje je potpisao prvi čovek sportskog društva Milorad Vučelić, obavestio predsednika Slavišu Kokezu da prihvata zaključke sa jučerašnjeg sastanka na kojem su bili Ivan Ćurković i Nenad Bjeković, kandidati za novog predsednika.

"Privremena uprava FK Partizan izražava zahvalnost predsedniku Kokezi i generalnom sekretaru FSS Ivkoviću na učinjenim naporima u pronalaženju predloživih rešenja", stoji u saopštenju Vučelića, ujedno i predsednika Privremene uprave FK Partizan.

Na čelu Radne grupe su Mile Jovičić i Nenad Bjeković, dok su za sastav predloženi IvanĆurković, Žarko Zečević, Veljko Odalović i Slobodan Stanojević.

pre 23 sata | Tanjug
(FOTO: Star Sport)


 
Umro je Muhamed Ali legendarni bokser, trostruki sampion u teskoj kategoriji. Mnogi ga znaju pod imenom Kasijus Klej pre nego sto je promeno ime i veru. Pored nekoliko nasih glumaca otisao je jos jedan covek koji je ostavio dubok trag iza sebe. Bio je veliki borac i bokserski sampion. Njegove konferencije za stampu pred meceve bile su zapamcene po njegovim vatrenim obracanjima suprniku. Legendarna recenica mu je bila....Letim kao leptir ujedam kao osica.....aludirajuci na svoju kretnju po ringu koju su mnogi uporedjivali sa plesom.Zato je dobio nadimak brbljivac iz Lujsvila. Nezaboravne su njegove borbe protiv Nortona, Frejzera i Formena. Ko je gledao te borbe sigurno ga nikad nece zaboraviti. Zivis sampione.
 
Da ne mislite , da mrzim Kokezu i Zvezdase, taman posla, fudbal je to nismo preko nisana, samo kazem da nam se ne pise dobro ma ko dosao na celo saveza... U svakom sportu imamo igraca za 5 reprezentacija, a jednu kasvetnu ne mozemo da sastavimo... Znaci kad mi grad tresne po usev i kad vidim ovo sto se dogadja u Sportu na isti nacin se nerviram i pucam...
 
Cestitke Noletu, a za Gudurica nemam reci. Bravo majstori. Jos jedna pobeda i titulaaaaaaa.....
 
Cestitke za akciju jer je to covek zasluzio Sto se tice komsija???Komsije malo malo pa organizuju neku akciju humanitarnog tipa. Davanje krvi je jedna od akcija. Jednom prilikom odazvalo se gotovo 500 Delija, Njihove komsije nekad nemaju toliko gledalaca na utakmici.
 
Nazad
Vrh