Spisak otkupnih mesta i cena

Pozdrav,
koja je cena breskvi za rakiju na smederevskom kvantasu? Ili negde u blizini?
Koliko istih stane u plitku gajbicu?
hvala
P.S . nasao sam cene na njihovom sajtu. Da li moram da nosim svoju ambalazu ili ne?
 
Poslednja izmena:
u sabcu ti je eliksir a verovatno ima svako selo u okolini neko otkupno mesto,ima i u lipolistu hladnjaca,nego kad si vec iz sm idi u marka aurelija bb ima neka hladnjaca "medzik fruti" vidi jel oni rade ili ne rade (zvao sam broj njihovog sedista iz bg i kazu da je telefon iskljucen)
 
I ja sam ih zvao na taj telefon, prošle godine je radio :svinja: , sada ne radi. Bio sam lično i nabavio neki broj, otkupljuju što im se u datom trenutku učini zanimljivim, to je njihov odgovor, tako je pitanje šta im je kada zanimljivo :) proveo sam čitav dan za kompjuterom i pronalazio svakojake stranice , spiskove sa zanimljivim otkupljivačima... Tako da, ima ih nekoliko u Mačvi u blizini Mitrovice, čak jedan u Rumi koji je zainteresovan za malinu ali kaže nema od koga da kupi pošto je u Sremu niko ne gaji :sjasi: te im je daleko "Srbija". Usput sam se raspitivao i za Dunju, pošto imama mlad zasad, ima potencijalnih otkupljivača. Rezime: Srem je truba za otkup voća !!!

- - - - - - - - - -

Rekreativac da li si imao iskustva sa Eliksirom iz Šapca i ako jesi, kakva su ti ?
 
Nisam predavao ni jednoj hladnjaci jer su to male kolicine koje rasprodam na pijaci.
Taj iz Rume jel hladnjacar ili neki preprodavac?
 
Kanda je neki lelemud,trebao si mu reci da kaze cifru po kg (i najbolje da da avans ako mu je stalo do malina :haha:)pa da sadis par ha ako ti cena odgovara
 
moze li neko da mi kaze gde se organizovano vrsi odkup dunje, sa obzirom da u kraljevu tako nesto ne postoji?
 
Moraš "guglati" pa pronalaziti firme u tvojoj blizini koje se bave trgovinom, preradom voća-dunje i raspitivati se ko kupuje dunju za rakiju u tvom kraju i šire....
 
Hvala Zorane, nadao sam se da ce mi neko od proizvodjaca dunje dati neku precizniju informaciju. Manje vise sam video citajuci postove da svi proizvodjaci imaju neki problem sa plasmanom proizvoda.

- - - - - - - - - -

Hvala Zorane, nadao sam se da ce mi neko od proizvodjaca dunje dati neku precizniju informaciju. Manje vise sam video citajuci postove da svi proizvodjaci imaju neki problem sa plasmanom proizvoda.
 
imas na primer nektar iz B.Palanke oni otkupljuju ali tave firme obicno daju nizu cenu... trazi po netu ko preradjuje dunju na bilo koji nacin...
 
Cuo sam za Nektar. I dalje sirim vocnjak a veruj mi nemam predstavu kako ce to da funkcionise sa otkupom. Videcu 2016.god.:osmeh:
 
Jel zna neko koja je bila cena dunje ove godine i jel je bila potraznja za njom?
 
Koliko znam potraznja je bila velika jer je kvalitet dunje zbog vremeskih uslova bio losiji nego inace i rod je bio slabiji. Takodje, iz istog razloga cena joj je bila veca nego prethodnih godina i u Kraljevu i okolini prosecno je iznosila oko 80 dinara za kilogram. Ovde su se pojavile i neke uvozne dunje( iz Madjarske) po ceni od 120 dinara za kilogram, koje se na malo prodaju po ceni od 180 dinara za kilogram.
 
Nazad
Vrh