Soja 2022

Vec se oporavila,koliko se vidi na slikama,nove troliske su bez ostecenja.Moja je tako izgledala,tj slicno kad sam je jos pre prve troliske tretirao punom dozom imazamoksa i nesto malo bentazona.
 
Koristio sam u malini i sta znam ne mogu reci da sam video ni pozitivna ni negativna desavanja...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Radio sam ga u svim kulturama ove godine prosle godine sam ga radio u soji na jednoj njivi tu mi soja nakraju najveca bila. Po meni bolje da si uzeo epin on vraca boju I oporavlja biljku
 
Ja se nadam da je stvarno tako,ali nazalost to nije nikakav siguran dokaz ako je cela njiva tretirana ,ogled se radi na istoj parceli tipa jedan deo ili pola-pola,nebitno,ali razlicite parcele nikada ne mogu dati pravu ''sliku''.
 
Sinoc radjen fokus. Pratimo grinje jer vole wendy. Neka joj bog da kisu ostalo vise nije na nama.
8e91bc23f153eb87caa52225fa093388.jpg
0293496a4074d73a13ff06f5198adb5d.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
f6388215f5b55e4eb0a448ca65b2567a.jpg
 
Navadio se neki zekan na moju soju i gricka na mestima, mada vidim da malo i đubri njivu.
 
Ja na moju neću više ni da idem, ono je tuga na šta liči.Nisam ljubomoran, taman posla, uvek je negde bolje od proseka a da joj kiša nije značila i ne znači ne mogu da prihvatim.
 
Nazad
Vrh