Slobodna diskusija o traktorima

Ovo sto bojcetic hoce je opravdano iz vise aspekata i ja sam bio na tom ispitu, ruju od 130ks kupio sam kad sam obradjivao 80kj zemlje, al se u medju vremenu uvecalo 2,5x i dalje je to za 130ks igrica. Za 8 sati rada ucinam ogroman pa se ima vremena i za ostale stvari sto je i bio cilj pri kupovini. Tako da sto vece to bolje 😂🍻
 
Valja lično me je PLATTNER vodio da vidim gde i kako rade sad nema plagijata uzmeš PROTECH i gotovo
Čoveka znam baš dugo i nije prevarant on zastupa MOBIL, YAMAHA, CIAK baterije i još štogod

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Nije za Ciak, al jeste za Midac, mada i njemu usla voda u usi sad ce i on Ruska pardon Ukrajinska cuda od akumulatora da uvozi.
 
Не фали тим чудима руским ништа ево код мене 6 пуних година и не посустају
 
Мидак се ако се не варам показао најбољим на оном сат тесту издржљивости
 
Ovo sto bojcetic hoce je opravdano iz vise aspekata i ja sam bio na tom ispitu, ruju od 130ks kupio sam kad sam obradjivao 80kj zemlje, al se u medju vremenu uvecalo 2,5x i dalje je to za 130ks igrica. Za 8 sati rada ucinam ogroman pa se ima vremena i za ostale stvari sto je i bio cilj pri kupovini. Tako da sto vece to bolje 😂🍻
4ha jabuke. 15ha lesnika i 100kj ratarstva. Mislim da mi treba 200ks sto pre da bi imao vremena ;)
 
@bojcetic
15ha lesnika? Radis ih tokom cele godine sve poslove ili samo usluzno prskas atomizerom? Ja imam jedno jutro lesnika u 12-13 godini i znam da bas ima dosta fizickog posla.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Не фали тим чудима руским ништа ево код мене 6 пуних година и не посустају
Pa imas i Bugarsko cudo zvano Monbat koji tera vec 8 godinu, ali na ispravnoj ulti.Punjenje dobro, alnaser ko puska i eto ga.Al zato stavi Monbat ili Start extrem koji je nista drugo do Monbat ali domaca marka na neki noviji auto, reklamacija vec kod prvog mraza.Ima jedan Indos koji nosi Black horse vec evo 10 godina i odbija da umre, a teraju Indosa ko djavola, po suncu, kisi, snegu, kazu da su ga par puta punili, jedan motor je sahranio drugi jede 6 kutija start spreja, ali akumulator tera.

A ti ruski akumulatori se prodaju kao svemirska tehnologija i nesto mnoho dobro mitski proizvod u rangu sa Kama gumama.
 
Jedini koji sam se uverio da je pravi akomulator je onaj suvi EXIDE onaj od konzervi
A sve ostalo ima rok trajanja 3_5 meseci duzi od garancije dešavaju se greške pa neki izdura 6_7g
Da MIDAK je u palanci meni to sve midak ciak kurta murta
Monbat nikad više nov mi explodirao na prvom paljenju kombajna u njivi


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Т110 Пробај да не кудиш и не осудиш одмах све у старту није тешко само треба мало порадити на себи .Вишеструке су користи, како за тебе тако и за оне око тебе :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Vidiš meni baš exide rikno malo posle garancije...za sad najviše izgurali ac-delco(nikad čuo za njega ni pre ni posle) i topla...
 
Т110 Пробај да не кудиш и не осудиш одмах све у старту није тешко само треба мало порадити на себи .Вишеструке су користи, како за тебе тако и за оне око тебе :ppozdrav:
Njemu je izgleda hobi da sve odmah ispljuje i da uvek ima neki nebulozni komentar i odgovor na sve bez ikakvog smisla kao čovek koji se u sve razume i sve zna bolje od drugih
 
Т110 Пробај да не кудиш и не осудиш одмах све у старту није тешко само треба мало порадити на себи .Вишеструке су користи, како за тебе тако и за оне око тебе :ppozdrav:
Takav mi je posao,nista nije u stratu.Mogu roman da ti napisem o svim tim uvoznicima i tim cudima sto traju.Kod akumulatora je posebna prica u radnji ti prodaju akumulator koji je u magacinu stajao 6+ meseci, a u prodavnici jos par meseci, pa onda mislis kupio si novo, kad ono ma nista to ne valja, onda kupis rusko cudo koje se ne isplati lagerovati pa dobijes svez akumulator pa se cudu cudis.Raspitaj se malo kako su prosli kupci Tudor akumulatora ili jos bolje idi reklamiraj jedan, jer su prosle sezone prodavani akumulatori stari 3 godine, pa Tudor od best buy akumulatora postade najvece sranje.Trziste je mutna bara, sta vise zabokrecina obicna.

A tek o brusenim DOT-ovima na gumama da ne trosimo reci.Ono sto mnogi hvale je veliko sranje.

Na trgovcima je da prodaju, sto zelenije to bolje pliva. A ti shvati kako hoces.
 
Vidi sad ovako.Neću više tolerisati psovke i ovakvo ponašanje.Forum nije kafana već jedno sasvim drugačije mesto.Brisao sam prepiske i poruke da ne bih kažnjavao ali više mi to ne pada na pamet.Poslednje upozorenje pred sankcije.
 
Nego ja probao da OPRAVIM akomulator
Gledao sam par ruskih klipova na Yt i probao izgleda lako ali nije njima uspe meni ne

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Pozdrav svima, dvoumim se pri kupovini izmedju Belarua 1221.2 i Zetora 12145 .
Razlika u ceni je velika, e sad posedujem Rusa 82. Znam da su ruski traktori jaki, ali eto Zetor mi je zapao za oko, nekako mi je lepsi i masivniji (mozda i gresima)
Od operacija radio bi samo oranje i tanjiranje.
Sta vi mislite i koji je vas savet. Unapred hvala.

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
.

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh