Slobodna diskusija o traktorima

Na Zetoru mijenjam filter goriva svaki put kad i mijenjam ulje u motoru, što je svakih 150 sati, otprilike 9-10 puta godišnje.
Filter košta 2 eura.
Za Claas koštaju 80 eura, pa ih mijenjam jednom godišnje. :D
 
Menjao sam pre 230 rh filtere goriva, ali posto radim bos pumpu hocu da ih zamenim. Jedan ima oznaku FP-15.31 a drugi ima 15.32. Verovatno je ovaj prvi grubi filter.
 
Menjam sve filtere svaki servis kad i ulje. To se pokazalo najjeftinije jer traktor nece stati kad je guzva i cajtnot.
 
Tako je. Na IMT-ovima i kombajnu menjam na 200 sati, a na Arionu na 250. U claasove ide njihovo ulje, a u IMT INA super 3.
 
INA SUPER 3 se sad pakuje u Bačkoj Palanci iz kontejnera u kantice i nosi oznaku PROTECH robna marka firme PLATTNER zastupnika za MOBIL OIL
cena je oko 3200 din kanta 10l

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Valja lično me je PLATTNER vodio da vidim gde i kako rade sad nema plagijata uzmeš PROTECH i gotovo
Čoveka znam baš dugo i nije prevarant on zastupa MOBIL, YAMAHA, CIAK baterije i još štogod

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Menjam na 120-150 sati. 120 sati ako je orao a 150 ako je svrckao.

Nisam cuo sa Protech moram pogledati po So radnjama za koje znam da rade sa Platnerom.
 
INA SUPER 3 se sad pakuje u Bačkoj Palanci iz kontejnera u kantice i nosi oznaku PROTECH robna marka firme PLATTNER zastupnika za MOBIL OIL
cena je oko 3200 din kanta 10l

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Tako je. Baš to i koristim. Samo ja sam od njega dobijao tu kantu za 1700-1800 dinara sa sve računom.
 
Jeste. I to mu je negde i cena bez rabata. Ja sam na tu cenu dobijao još neki rabat pa me je izašlo toliko koliko sam napisao...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh