Slobodna diskusija o traktorima

I moji su odavde natrcali na neku prevaru ali isto ljudi spremni na sve, nisu im ostali duzni...
Da je vise takvih prevaranata bi manje bilo.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Oни су за једну интервентну, да им се плати...
Ne znam da li sam već pisao ali jedan moj komšija koji ne preza od ničega baš je tako otišao da vidi ali otišli njih 4.Kad su došli isto tako neka slična priča.Međutim komšija naplatio i gorivo i vreme. :haha:
E тако се иде, ово са дневницама ми просто невероватно да је неко тој гамади дао и дневнице, лепо комби и екипа са приручним алатима, па код "продаваца"...тог шепавог је неко већ "урадио", неку ми причу сложио кад сам га питао што шепа, као радио у сервису у немачкој, па тамо зарадио фелер с куком...
 
Мотивисао сам госн Валтера на даљу причу..

Screenshot-from-2024-09-24-08-59-04.png
 
Чим се махне парама, одма се пробуди креативност...да видимо коју ће будалаштину да пошаљу... сад се вероватно претражује youtube да се нађе неки снимак, ал на жалост једини са кашиком је неки од пре 8 година... :LOL:

Screenshot-from-2024-09-24-08-59-09.png
 
Одмах ми то пошаљи, а пренеси му и моју поруку са стимулансом од 2.000 € ако довезу и паре на блатобрану.
 
Даобио сам снимак...снимак су ми послали као атачмент у маилу, као што сам и претпоставио, снимак је са youtube, и то баш овај


само што су исекли почетак, са оним натписом Амазона... снимак стар 12 година... а ово је слика трактора коју су послали у понуди...
веома "вешти" преваранти...



Screenshot-from-2024-09-24-16-14-18.png
 
Kaži im da sumnjaš da nije isti traktor sa snimka i slika, jer su rogovi od utovarivača crveni, a i nije imao pozadi trokut. Sad gledam snimak, pa i utovarivač je crven.
 
Ni gume zadnje nisu iste,rotacija...
Ima tu još stvari,da bi se moglo naći ko u skandinavki,"pronadji razlike" :)
 
Eво га госн Валтер се унервозио, чека уплату.... јел има неко нешто инспиративно да шаљем као одговор, или да завршавамо овде ову лудорију? Иначе било је интересантно за видети шта и како се ради, онај момак на јутубе снимку што их преварили за Џондира, је помињао да треба тражити видео снимак, ево дођосмо и до тога, да су ови послали и снимак, и као што се види и то је превара била...

Screenshot-from-2024-09-25-16-43-28.png
 
Sta god da uradis na kraju mu reci da si ga zavlacio konstantno i da si odugovlacio da dobijes sto vise informacija te da ces celu konverzaciju proslediti policiji u Srbiji, Hrvatskoj i BiH. Da imas javnu IP adresu sa koje ti je slao neke mailove i da ce policija jako lako da utvrdi tacnu lokaciju odakle su dolazili na osnovu toga i jos nekih informacija koje si sakupio. Takodje imas dosta informacija o uredjaju koji je koriscen a to je sve dobijeno iz zaglavlja koja trazi internet browser koji je koristio, to ce pomoci da se utvrdi tacan uredjaj koji je koriscen za slanje mailova i da ocekuje uskoro da ce mu inspektori zakucati na vrata.

Pa nek se i on malo potrese sve mu j...m prevarantsko..
 
Nazad
Vrh