Slobodna diskusija o traktorima

To sa repom je komotno moglo u nikad ovako.
 
Обратите пажњу кад вади филтер за ваздух

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nastavili sa rasturanjem imt 560 pa razmišljam dok je dole i kompresor da mu sredim pošto je na izdisaju, jel to može da se sredi u sopstvenoj režiji ili mora kod majstora? i ako znate nekog da preporučite.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Auu Bokte, za Rakovicu tako da priča! Stvorio je sebi doživotne neprijatelje i hejtere cele reportaže a Uroš lupeta k'o Maksim po diviziji, nema veze sa životom.
 
За потрошњу није пуно претерао, била су оваква 2 у фирми где радим. Једног мастора су враћали из пензије једини је знао да их поправља. Мењач им је рак рана. Исто тако и инсталација.
8300 је у рангу са њим и кад су добри услови 33 литра на хектар сркне.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Koji kralj, jel ima članova što znaju čoveka? Matiću nemoj zezati, čovek baš lepo nahvalio Rajku, možeš sa njom u prodavnicu da ideš, na pijacu itd...Hahahaha
 
'Ош купиш целог 560, да се не мучиш сад са расклапањем, ако већ иду 'ладни дани?

Без шале: ено има комшија једног који му само заузима место у шупи. ;)
Kakvo je stanje?
I ovako smo postali kolekcionari 560-tki nek se nadje jos jedan
Salim se, rodjak trazi, malo je tezak, hoce u fabrickom stanju..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
У стању да је исправан, осим кочница и да се годинама не вози осим што се током сезоне периодично пали, понекад и провоза и то због тога што га је заменио "Дајц". Знам да је некада рађена генералка, да је један власник, да је радио максим земље, да је са кабином, онај старији тип, са троугластим стаклом. Ако ћеш телефон власника - кажи.
 
Wow,dobija zemlju na poklon ili po 50-ak eura hektar ,bokte jeb... koji mi kur.. radimo ovde u vojvodini sa ovolikim cenama,sami sebe unistavamo,nije ni cudo sto se vucko uvek hvali kako ima para u budzetu,pa ovi nasi zakupi ga i prepune....Tamo dole zemlje za izvoz i na poklone,a ovde gore jos malo pa cemo i pasnjake orati,nikad dosta.
 
Само раковицу и те мање тракторе. Овоме не може ништа. Док му не звекне мењач или предња вуча...

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh