Slobodna diskusija o traktorima

sta bi bilo kad bi pod blokadom motao i znam da se to ne smije samo me zanima sta bi bilo
:ppozdrav:

Lomi se diferencijal, tj. najslabija tačka istog u tom trenutku. Ako je ovo tvoj traktor na slici, ne bih preporučio da to radiš jer će mnogo skupo da te košta. Vidio sam kako izgleda polomljen diferencijal na jednom IMT 560 stara tipa davne 2000. ili 2001. godine i to nije nimalo lijep prizor. Vlasnik je vozio drva uzbrdo pod blokadom, upao u kanale koje je ostavio neki drugi traktor i pokušavao je neko vrijeme da skrene na stranu i izadje iz spomenutih kanala, zaboravivši na blokadu. Na kraju mu je i uspjelo da izadje ali ga je to koštalo diferencijala (nakon što je izašao, naglo je skrenuo kako bi se ispravio).
 
jest to moj traktor
znao sam da se ne smije motati pod blokadom a sad sam dobio objesnjenje i zasto
inace nisam motao jos pod blokadom i necu
hvala vam :ppozdrav:
 
jest to moj traktor
znao sam da se ne smije motati pod blokadom a sad sam dobio objesnjenje i zasto
inace nisam motao jos pod blokadom i necu
hvala vam :ppozdrav:


Ma nije sve tako crno X puta se desavalo da na mekom terenu traktor pod blokadom kliza levo desno is kanala u kanal ali na MEKOM .Dok na tvrdom i na asfaltu garantujem stetu.
 
Zanima me cime bi bilo najprikladnije isprati unutrasnjost hladnjaka, jer mi je se toliko nafatalo kamenca unutra da voda jedva kruzi, znam da je to greska zato sto je u hladnjak sipana obicna voda ali sam ja i dobijo u takvom stanju traktor,
 
Ja od kombajna sam nosio kod ovdašnjih limara(oluk majstora).Razdvojili poklopce od dole i odgore i sa žicama isčistili kamenac i zalemili poklopce hladnjaka nazad.Tako kad sam uradio je bilo najbolje,sve ostale kiseline i tečnosti su bili bezuspešne kombinacije.:ppozdrav:
 
Naspes vino mesto vode i malo provozas, bice kao da je sada iz fabrike stigao.
 
Evo odgovora uvezi cene Fenda:

Укупна цена за ФЕНДТ 716 укључујући испоруку је 6500 евра, ми нудимо машине користе наше камионе и приколице, зато нудимо најниже превоза цитат.Машина има ЦТЦ извештај ЦЕ документацију, доћи ће са свим потребним документима за њега регистровање тамо. Нудимо 15 дана инспекције период за машине тако да у случају да нисте задовољни са њим од стране било ког разлога, можете га вратити на пуни поврат, и нећете бити одговорни за било који транспортни трошкови у овом случају. Молимо Вас да нас обавестите ако желиш, тако да можемо почети израду аранжмана.
 
Nazad
Vrh