Slobodna diskusija o traktorima

Ma jok uzmi fenda 600lsa seriju ti idu do 40k sati bez problema...jes da imaju godina, al ce sahraniti sve nar dva puta...

Не би му било баш паметно да гледа те тракторе маторо је то и махом истерано има ту много бољих варијанти
 
Mislim da je prilicno u pravu za to sto pise. Jer u danasnje vreme se nista ne pravi da traje kao nekad. Takodje ni kvalitet nije isti za siromasno trziste kao nase i za neka bogata trzista.
 
Da traje kao nekad???
Misliš kupiš traktor i da ga teraš 50 godina... Toga više nema. To nijednoj fabrici nije u interesu.

Ali reći da su svi brendovi škart roba, prilično je neozbiljno.
 
Paaa ne znam sta da vam kazem. Sprdnja i lupetanje polako preuzimaju forum. Na iole ozbiljniju diskusiju odmah se pojavi neko da to sve "usere".
 
Paaa ne znam sta da vam kazem. Sprdnja i lupetanje polako preuzimaju forum. Na iole ozbiljniju diskusiju odmah se pojavi neko da to sve "usere".
niko nije ukenjao temu ako je rekao da je bolje nov rus od polovnog evropskog!!
neko voli da sarafa i popravlja,a neko ima kintu i kupi novo pa nista nesarafa do 8. godine
jbg. ja sam bio u ovoj prvoj grupi do 40.godine zivota,sad kad me neko pita ja ODMAH zastupam tezu da je novo bolje!!!
johan ili fend stariji od 15.godina su otpad koji je svaba bacio a nasi pametnjakovici vratili sat :ppozdrav:
i ti sam si potrosio na remont starudije kintu da si mogao kupiti novog turcina od 80+ks a i dalje zagovaras teoriju da je to bolje od novog
a nakraju si kupio citiram tebe :breznjeva: da poradis zemlju!!!:haha:
 
Pa sta si ti Galetin kupio, novog turcina. Jel bilo kvarova?
Znaci da tvoj nov kosta 11000 evra, jesam u pravu?
 
Sve mi je jasno samo nije zasto te glupe svabe ne zele prodati ili cene nebeski astronomsko mercedes star 30 i kusur godina i Fendt ili neki John Deere traktor??

- - - - - - - - - -

Mora da ih veze nostalgija a,ne da cene kvalitet.

- - - - - - - - - -

Pisao sam i ranije od kad sam kupio zapadnjaka starog 30 i kusur godina odmorio sam se,i psihicki a narocito fizicki.Kao sto u Vojvodini ne postoji domacinstvo bez Rusa isto tako i kod nas ne postoji domacinstvo bez Imt 539 i nekog jaceg zapadnjaka.
 
Sutra da me neko primora da se odreknem jednog od dva veca traktora koja imam, Hattat A110 ili JD 4250 87.god. bez sekunda razmisljanja bi se odrekao Hatata. Ne zato sto je Hatat los vec zato sto je taj JD toliko dobar, pouzdan i udoban toliko da mi je pravo uzivanje s njim raditi.
 
Pisao sam i ranije od kad sam kupio zapadnjaka starog 30 i kusur godina odmorio sam se,i psihicki a narocito fizicki.Kao sto u Vojvodini ne postoji domacinstvo bez Rusa isto tako i kod nas ne postoji domacinstvo bez Imt 539 i nekog jaceg zapadnjaka.

U Vojvodini i te kako postoje domaćinstva koja nikad nisu imali rusa...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kod mene u igri ostali New Holand TD5.110, belarus preko 100ks i Yto 120. Mada za belarus 1021.3 i 1025.3 par ljudi koja rade malo vise zemlje od mene su mi rekli da ne kupujem nikako. Samo 1221.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Taj td5.110 je u rangu Arme 110 i Hattata 110. Cene ne znam ali je bio skuplji kada sam ja kupovao. Svi ti traktori nisu ni do kolena Maxxumu 125, jd 115-125, deutz m600 (ne znam koja je sad oznaka). Ako gledas da se uklopis u duzet onda ok ali daj jos 10k pa kupi TRAKTOR.
 
10k je nista, treba vise para za maxuma ili t6050,neki deutz, da ne pominjem stajere, john deere ili clas.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Rašo rus 1221 je traktor štogod. Još u izvedbi .3 je skoro ok za vozača. Cenovno ne znam gde je u tvom rangu, no traktor je extra.
 
Nazad
Vrh