Slobodna diskusija o traktorima

Ne znam vise sta raditi. I bi i ne bi. Mami me to sto mi daje na cekanje. Da isplatim do kraja godine.
 
Ja ga za 6000 nebi ni pogledao.Velike pare za strogo vencani traktor.Moje skromno misljenje:osmeh:
Po meni svi ti kineski traktori su jos na probi svako ko ga ima ima ga najvise 5 godina smekerskog rada i niko jos nemoze reci da se taj traktor dobro pokazao,kad prodje 10-20 godina rada sa njim po njivama,dolinama,sumama nase lepe vrleti moze se reci jel valja ili je za nista.
Kod nas jedan ima kineski traktor,neznam koji je,ima DV i 3 klipa,otisao je jedan dan u sumu s njim i iscupao mu je ceo vucnik iz trupa,probao da izvuce neki trupac i nije mogao,posle otisao momak s obicnom rakovicom izvukao trupac bez problema.Slabo ga koristi,skuplja prasinu a vucnik nije uspeo da namesti,zasto neznam.

- - - - - - - - - -

Vucnik sam video,uvrnuo ga kao kiflu a materijal 20mm.
 
Manjeviću pored onakvog Zetora u dvorištu nemoj da gledaš kineske traktore koji mu ne mogu parirati nikako.
 
Nisam ljubitelj Zetora(stvar ukusa:osmeh:)ali Bokibole je upravu.

Sta se desava kad ti se pokvari taj Apolo u sred sezone,ides u Kraljevo iz Kladova ili narucujes brzom postom pa ti posalju deo koji ne odgovara pa im ti vratis pa ti oni posalju adekvatan,pa ti to namontiras i u tom cimanju prosla setva.
 
Manjeviću pored onakvog Zetora u dvorištu nemoj da gledaš kineske traktore koji mu ne mogu parirati nikako.

Ako uzmem ovaj. Bice tada u dvoristu i Zetor. Pa cu ih taman uporediti. I potrosnju i ucinak i sve ostalo. Mada tih manjih traktora nikad dosta. Danas vozio psenicu u susedno selo, falio mi jedan traktor. Usput, nisam dugo spominjao Zetora. Sredjen je kompletan trap, ofarbana kabina, namesticu radne farove na kabini.
Treba jos da mu sredim cupkanje hidraulika.l, pa ce biti perfektan. Najverovatnije ce u prelece biti zakacen spremac 2,8m, prskalica 600l, kembridz valjak. Pa ce biti lepo uposlen.

- - - - - - - - - -

@ Lacin ima uvek posla za traktore.
Pazi sada za prolecnu setvu. Na jednog spremac, drugog sejalica, treci prskalica, cetvrti kembridz valjak. Nista lepse. A imam 50ha. Bice posla za svakog.
 
Da li ova maska pase na stari tip u pitanju je imt 560?
Ovakva maska je u pitanju
5efb17204028af653af001fca35b7e86.jpg


(SLIKA PREUZETA SA INTERNETA)
Molio bih za odgovor...
 
Taj 550 u Negotinu je kod Beganovica, to je preprodavac. Ima i krseva i dobrih traktora.
 
Nemam ja para ni za kineza, nego bi dao na cekanje.
Kada bi imao 6-7000 da dam za traktor. Kupio bi 577 sa odvojenom kabinom ili DX85, DX90.

- - - - - - - - - -

Jos jedna stvar. Kinez je placen 13000e, a ima 76 sati. Znam ga od prvpg dana kada je stigao.
 
Kupio ga je da radi zemlju, pa posle bila ona losa godina. Pa je prestao da radi. Dok mu bio otac ziv nije ga prodavao, sada prodaje sve masine. Berac prodao, ima onaj mali fahr kombajn na prodaju, ima 539, prikolicu, tanjiracu. Jos je nesto vec prodao, sejalicu, prskalicu, setvospremac.

- - - - - - - - - -

Pre svega nije ni bitno. Jis uvek razmisljam, da li cu ga uzeti ili ne.
 
Nazad
Vrh