Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Jel ima neko hidraulicnu pumpu za Mf 530 na prodaju ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Hidro pogon,ne moze od 142 gledao sam,ona je dvodelna i prvi deo gde mi je sa upravljac i za pustanje hedera u rad taj deo mi se zdrobio gde su one zvezde unutra i sad to ne mogu da nadjem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Moglo bi, ako moze ta orginalna pumpa da radi bez prvog dela
onda namestis od 142 samo za funkcije koje je obavljala ta, jer od 142 se pupa kaci direktno na motor kod bos pumpe
 
@robert Ako postoji 12v anlaser za taj motor slobodno ugradi.
Anlaser od 12v bez problema ce raditi, vazno je da je slicne snage kao stari od 24v ili jaci naravno. Ali s obzirom da je v8 pretpostavljam da ima bar 10 000 kubika - verovatno ce ti i dalje trebati dva akumulatora, doduse paralelni bez ikakvih sklopki itd. Sa 12v je potrebna vrlo jaka struja, preko 1000A da se pokrene tako veliki motor, pa se zbog toga najcesce stavljaju 24v - ako je duplo veci napon onda su je amperaza duplo manja za datu snagu, sto znaci tanji kablovi i manji pad napona, pogotovo ako je akumulator malo dalje od motora, manje masivni kontakti itd.
 
Danas nosio gornja i donja sita u Malu Mostanicu,decko za svaku pohvalu,dobar majstor,posten i maximalno profesionalan
 
Pa imale su lamelice malo lufta,i decko je ispred mene to sredio za pola sata,kaze da nisam morao nista da radim,ali aj kad sam vec doneo. Pravio mi je komlet donja sita na prethodnom kombajnu i bio sam prezadovoljan.
 
Nazad
Vrh