slike kunica- zeceva

Zenkica 2,5 meseca, B. orijas, ovnoliki i kalifornijski



Zenka 7,5 meseci, aljaski x kalifornijski






Muzjak 5 meseci, panon x b. orijas



 
5367d1381607796-new-bunny-1idlh.jpg


Po vama,koliko je star ovaj kunic, i kako mogu odrediti pol?
Mislim da je muzijak..
zasto pricaju da se patuljastic ne sme pariti sa ovnolikim?
 
Hvala Poni. Inače, mužjak je star 9 meseci, još nije u potpunosti razvijen. Imam i ženku te starosti, ali je iz nekog razloga mnogo plašljiva (izgleda da je prethodni vlasnik nije mnogo vadio iz kaveza), pa se sva zgrči kad je slikam. Mada, ni on ne zna da stane u pravi izložbeni stav, napravio sam 15-ak fotografija i ove 3 su jedine koje na nešto liče.
 
Drobac druze ja nikada nisam gotivio ovnolike kunice uvek su mi delovali nekako ''gadni'' ali ovo tvoje je nesto posebno.. svaka cast
 
Hvala, samo to ipak nije moj odgoj, ja sam to kupio, a nadam se da ću uspeti i sam da proizvedem takve jednog dana.
 
Evo i slike mojih zeceva :)
attachment.php
moj jednouhi zecan...
attachment.php

attachment.php


- - - - - - - - - -

attachment.php

attachment.php

attachment.php


Slike su lošije kvalitete jer su snimljene mobitelom...
 
Takav se rodio bez uha.... zamisli iznenađenje, 8 mladih, 7 s dva uha i on jedini zec s jednim uhom i jedini mužijak među njih osmero...:)
 
A jel su ti pareni mozda u srodstvu? Da nisi ukrstao brata i sestru oca i majku ili druge kombinacije? Ako nisi mozda ti onda postoji mogucnost da je neko pre tebe to radio. Hoce takve stvari da se dogadjau ako su kunici u krvnom srodstvu mada mozda je i nesto drugo u pitanju priroda je cudo.
 
Roditelji mu nisu srodnici, jer mu je majka bijeli novozelandski kunić, a otac kalifornijski kunić, kupljeni od različitih osoba na sajmovima u dva grada. Da su srodnici i ostale njegove sestre bi bile jednouhi ili bi imali neku falinku ( bar pretpostavljam), no eto samo je on takav. Jučer je moj jednouhi postao otac i prvo što sam pregledao bilo je imaju li nj dječica sve dijelove i svi su pravi i zdravi. :osmeh:
 
Nazad
Vrh