Slike iz povrtnjaka

Evo jedne fotke moje supruge koja vole pohovane tikvice.... Sortu sam joj ja izabrao, a lično je i mene iznenadila dužinom ploda!

2mga2rm.jpg
 
Nebih znao da ti kažem sortu tikvice, samo znam da naraste tako dugačka... Evo kako izgleda!

zxuyb9.jpg


w70m7c.jpg
 
Jedna slika od pre mesec dana .Dr Dušan Stevanović i ja u kontroli krastavca sorte Pariški kornišon.
 
To je semenski krastavac pretpostavljam.... dobro ti izgleda.....
 
Liči na pauka.

Prijatelju nema te nikako, jeste liči na pauka ali mislim da nije ovo je svjetlija boja i pauk ide prvo na starije listove. Imao sam ga i previše u ranom krastavcu ali nisu bili ovakvi simptoni. Ovo mi se pojavilo prije dvije godine ali nikako da odgonetnem šta je u pitanju.
 
@ mityoo
Jel imas mozda malo semena na prodaju i posto hteo bi da posadim sledece godine tu tikvicu i da lepo iznenadim mamu a da ona i ne zna da sam ja kupio tu dugacku sortu :osmeh:

p.s. Slao sam ti privatnu poruku ali ti sanduce porepuno i poruka ne moze da se posalje :svinja:
 
@ mityoo
Jel imas mozda malo semena na prodaju i posto hteo bi da posadim sledece godine tu tikvicu i da lepo iznenadim mamu a da ona i ne zna da sam ja kupio tu dugacku sortu :osmeh:

p.s. Slao sam ti privatnu poruku ali ti sanduce porepuno i poruka ne moze da se posalje :svinja:
Ostavio sam jednu tikvicu za seme, tako da će najverovatnije biti semena, javi se tamo na proleće, u martu mesecu, pa ću da ti pošaljem nekako....
 
Nazad
Vrh