Skladištenje zrnaste robe

Otac vas vaš, pa svi koji su kupili i namontirali vage, su propali. Veliki ulog a dobit nikakva.
Pivo se podrazumeva, to uvek dobijem u Đukić Agraru u Salašu, a vlaga i primese u SRPS-u a sito za uzorkovanje najkrupnije.
Za one što dovoze robu iz Srema, koristi se drugo sito.
 
Komšo, a koliko te je izašla betonska priprema i kućica?
Puno je to para. To mora "dobro" da se baždari inače teško će se povratiti ulog.
 
Otac vas vaš, pa svi koji su kupili i namontirali vage, su propali. Veliki ulog a dobit nikakva.
Pivo se podrazumeva, to uvek dobijem u Đukić Agraru u Salašu, a vlaga i primese u SRPS-u a sito za uzorkovanje najkrupnije.
Za one što dovoze robu iz Srema, koristi se drugo sito.
Jel vaga ista za sve?
Mislim i za one sto piju pivo i za one bez pića.
 
Stigla i kućica.Već me zajebavaju,odlična za kartanje. :haha:
2d8769ba097aa59b029301ccf86d3b63.jpg


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ovo je veliki ulog, pogotvo za nekog ko se nije do sada bavio otkupom zitarica tj nije tajkun 🙂ja se ne bih odlucio sad da krecem sa ovim poslom sve je manje malih poljoprivrednika sa malo robe. Za velike treba veliki silos sa puno mesta i velike cene da bi dosli bas kod mene.... tako je kod nas....
Ima jedan u selu veliko podno skladiste napravio pre 5 godina i unutra onih krugova od armature sigurno 20 ak komada. Pre 10 godina dok je imao sve to manje u neki senjak bilo sve puno, mala vaga. Sad sve veliko vaga ogromna, veliko podno ali sve prazno prosle dve godine, nema robe, nema malih od kojih je on ziveo. Ostalo mozda jos 2-3 kod njega sa robom.... ima on svojih 100 ak lanaca pa ce puniti samo svojom robom....
 
Moj komša planira 3 sela da pokriva, dovoljno za početak, a onda napravi ugovor da otkupljuje za veliku fabriku stočne hrane i samo kapa gore.
 
Nazad
Vrh