Setvospremači

Kako plice,ruskom finom hidraulikom,prestelavanjem rotora,produzenjem-skracenjem toplinga... ?
 
Setvospremac uvek treba da stoji u ravni i obicno se na rotorima steluje dubina rada.

Radi taj Consum posao, samo tako. Da je germiantor, bas i nije ali moze da posluzi kad se stave ravne opruge. Drugaru koji radi povrce sam predlagao da stavi jos jednu dasku da moze da radi plitko lepo i da idealno ispegla njivu posto nema duple tockove ali on eto nece da me poslusa :D
 
Namesti taj spremač malo bolje slikaj posle prohoda i onda okači na oglas dobićeš bar 300eur više:osmeh:
 
@Radoslav78z ma slikao sam sa raznih strana. Ne vredi.
@Bubu To je moja sreca sto sam ga nasao za manje para. A prevoz do Kladova, to si zaboravio, a opruge koje sam dodao? I pre svega gde ja posle da kupim za 1.000e?
Ta cena je jako mala za taj spremac.
 
Meni i Satex deluje Ok. Ali mi je bas cudno, zasto je toliko jeftiniji od ostalih. Razlika izmedju njega i Consuma je celih 1500e, za sirinu od 4m.
 
Meni su rekli za satexov od 3,2m 2000eur i 3,5m 2200eur od 3,2m je 530kg a consum od 3,2m 900kg
 
Poslednja izmena:
Ja sam ubedjen da Consum najbolje radi od domacih proizvodjaca.
Kod nas i Minav i Ferocoop tanjirace pucale na sasiji, jedino moja Consum nije. A vucem je brze od svih. Ali su im i cene najjace.
 
Manjevicu druze, retko kad komentarisem, ali ovo moram, nemoj da se ljutis samo cu ti reci kako jeste. Kupio si ga posto poto sto bi se reklo (nebitna je cena-zaboravio sam), prodavac je slavio 100% kada ga je prodao i resio se te bede iz dvorista bukvalno jer taj spremac ne vredi nista, ne radi posao nikako, iza njega ostaje bregovi i redovi od motika kao iza grubera sto se vidi na slici sto si postavio u oglasu, na koju pripremu to lici...? Lepse neko uzore nego ta priprema sa tim spremacem..... Daske nema, o cemu pricamo dalje...? Nemoj pogresno da me shvatis ali trebao si ga dati za 1000e... Pricas o ulogu od 7-8e po S oprugi i putu dok si ga doneo kuci....? Ako ces tako, onda racunaj koliko si spremio sa njim, pa samo racunaj 500din/ha i eto otplatio se... Ispadne da mozes da ga das u staro gvozdje.... nadam se da si shvatio sta sam hteo da kazem.....i da se ne ljutis...... Treba samo biti realan u nekim stvarima....
:ppozdrav:
 
Ne ljutim se. To sto ostaju bregovi je zbog moticica, ni zbog cega drugog. Kada zamenio moticice, toga nije bilo. Dasku ima, samo sto nije bila montirana kada sam ga kupio, niti planiram da je montiram, zato sto mi nije potrebna, eto stoje u dvoristu tri daske.
A, necu ga dati za 1.000e, i prostog razloga, tog zahvata nemam sta drugo kupiti.
A to da neko bolje uzore nego sto ovaj spremac uradi, pretera ga samo tako. Budi realan.
https://m.youtube.com/watch?v=a880gekoMpI
A evo i slike iza njega.
https://imageshack.us/i/pmlI3GQ6j

- - - - - - - - - -

A evo i jedne slike kada sam ga uzeo i zamenio sve nozeve na moticama, valjda ti je sada jasno zasto ostaju bregovi. E ako na ovoj slici na ovakvom oranju nije dobar posao, onda ja ne znam sta je.
 
Nazad
Vrh