Setvospremači

Ja u 7. brzini radim. Probao sam i u 8. par krugova, ide dobro, lepo se uradi samo mi se čini da se traktor muči. Ja vučem RAU 2.8m.
Pa kazem da i ja drugi put u 7. msm mogao bi i prvi put ali to toliko trese u kabini da ne mozes izdrzati :D
 
Imam jedno pitanje, koliko vas kad radi sa setvospremacem preko 3m sirine, daje donje podizne poluge na traktoru u slicovane rupe?koliko je to korisno,jos ako se rade neravne njive ?
 
Danas stiglo :osmeh:

CAM00217_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

CAM00218_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

CAM00221_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

CAM00222_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

CAM00216_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

CAM00214_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Koji je proivodjac? Prosle godine sam pozajmio od prijatelja 2.20m iz uvoza. Rekao bi po boji da je Regent. Ima 2 reda takozvanih jez rotora. Tezak ko sam djavo. Bez tegova napred Rakovica samo skakuce. Vidi se da je kvalitetno i jako uradjen ram.
 
Majevica,imao sam 2,2,to je napravljeno za 1000 godina a mozda i duze,sto bi rekao NA ko to polomi svaka mu cast.
 
Mene zanima koja mu je originalna boja i dali je tu na njemu sve original ili moram nesto da secem???????? :sta:
I interesuje me dali ima jos neko ovakav da posalje slike da vidim kako izgleda ovom je god proiz. 1976.
 
Poslednja izmena:
A ja sam nesto razmisljao da napravim spremac samo sa malim ger. oprugama 5 redi(samo gusce) sa napred rotor i nazad dupli i kako sam recunao nece biti nista duze od setvospremaca sa velikim oprugama
 
Nazad
Vrh