Setvospremači

Da nije malo puno, 2.9 m polovni fopov odlično stanje do 1000 eura plafon.doduše stariji 90-95 godište.

---------- Poruka napisana u 19:28 ---------- Prethodna poruka je at 19:26 ----------

Jedino ,neznam dal su ovi što se sklapaju skuplji zbog konstrukcije:sta:
skuplji su na sklapanje i ako je u dobrom stanju to je cena.polovni od 5m su oko 3000e
 
Ako je svetlo plavi nije to OLT,to je Majevica.Izvaredni setvospremaci.Mnogo jaci od IMT-a.
A cena je ludnica:ppozdrav:
 
mora ces brate jer nov conset od 3.8 metara sa hidraulikom kosta 2700 euta, i to sa ravnijim oprugama pa ko ce dati te silne pare za koriscen!?
Kod nas u selu pokupovali neke iz Vajske za 2700 njih petorica sada četvorica plaču a petog je sramota pa ćuti a verujem da bi on.
Zato nemoj misliti ako je nov i jeftin da je kvalitetan!
 
Kod nas u selu pokupovali neke iz Vajske za 2700 njih petorica sada četvorica plaču a petog je sramota pa ćuti a verujem da bi on.
Zato nemoj misliti ako je nov i jeftin da je kvalitetan!

ovo vazi sto sam napisao za Consumov iz Beceje, ako si cuo onda trebalo bi da znas da je to dosta dubar i material, i izrada pogotovo paker valci su jako dobro uradjeni!!!!!
 
Kod nas u selu pokupovali neke iz Vajske za 2700 njih petorica sada četvorica plaču a petog je sramota pa ćuti a verujem da bi on.
Zato nemoj misliti ako je nov i jeftin da je kvalitetan!
Istina je Talianu,i za tvoje znam vrlo dobro kako su prosli...jadna je nasa privreda kad to tako prolazi.inace svaki njihov setvospremac koji sam video ima bar 3-4 mesta koja su trajno iskrivljena,i tesko da se mogu povratiti...i svi ih prodaju,kako kod tebe-tako i kod mene u selu.
 
Nazad
Vrh