Setvospremači

Ja i dok sam orao,nisam orao uvratine,ni sa 3,ni sa 4 brazde,i nikad put nekrivuda ka mojoj njivi:haha:
 
pozdrav svima .taze sam, tanak i sa int. tehnikom{kucam sa jednim prstom}. imam zetor 4718 kupio bih setvospremac polovni ,nemam svoj,koju sirinu mi preporucujete,i dali neko ima da ponudi pozzzzzzzzzz
 
Danas sam odneo moj spremac od 2,90 kod majstora da mi pravi od 5m hidraulicno rasklopiv od ovog mog
 
ejej

:osmeh:hvala cici

---------- Poruka napisana u 17:36 ---------- Prethodna poruka je at 17:27 ----------

:osmeh:aj sad ko hoce da mi pomogne,kupio sam rasturivac vestaka polovni, cetvrtast sanduk,otvori u pravcu kretanja napred i sa desne strane,odma na njivu 3x15,baca lepo ali levu stranu desna mrsava, jel moze neko da mi preporuci sta da radim{osim da ne kupim nov} pozzzzzzzzz
 
Ovo nije tema o rasturivacima i nemoj da kukas kako si nov na forumu,nego prelistaj malo teme,tamo ces sve pronaci sta ti treba!!
 
Koje rotore za setvospremač preporučujete,mislim na tip freze i proizvođača po moguoćnosti domaći. Ako neko zna i cene po dužnom metru bio bih zahvalan.
 
Nazad
Vrh