Servisiranje traktora

@Tomislav n Na nekim sajtovima jeste....Nisu kod svih aktivne cene,negde pise jedna cena,zoves,ono kao nemaju na stanju to je stara cena ...Mada nije bitno,nek su i isti cenovno,verujem da su i u kvalitetu slicni.
 
@cika_jova
Proveri preliv, dal nije slucajno zapusen..
Meni je bilo na Imt 560 i prelivno crevo je nekako doslo do auspuha, on ga je zagrejao i slepilo se.
Traktor je gubio snagu, gusio se, kako sam to zamenuo sasvim drugi traktor.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ne mora plovak,dovoljno je I farba ili nesto trece

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Pozdrav majstorima !

Trebam da skinem desnu trubu sa traktora a nemam nikakvog iskustva.
Sutra nastavljam sa poslom pa sam htio prije da se posavjetujem. Između kabine i trube je nosač koji moram da skinem, a on na vrhu ima nekakav jastučić. Zanima me, da li mi je bolje odvajati nosač pri vrhu, te tada ostaje na trubi, ili ga odvajati pri dnu pa da ostane na kabini ?

Također me zanima, nakon što odvojim nosač da li moram da malo podignem kabinu i podbacim nešto pod nju ili će ona ostati stajati normalno pa da taj nosač samo izvučem na stranu?



oifLcEB.png
 
Pozdrav majstorima !

Trebam da skinem desnu trubu sa traktora a nemam nikakvog iskustva.
Sutra nastavljam sa poslom pa sam htio prije da se posavjetujem. Između kabine i trube je nosač koji moram da skinem, a on na vrhu ima nekakav jastučić. Zanima me, da li mi je bolje odvajati nosač pri vrhu, te tada ostaje na trubi, ili ga odvajati pri dnu pa da ostane na kabini ?

Također me zanima, nakon što odvojim nosač da li moram da malo podignem kabinu i podbacim nešto pod nju ili će ona ostati stajati normalno pa da taj nosač samo izvučem na stranu?



oifLcEB.png
Kada smo skidali trubu na MF sve što je moglo je ostalo na kabini .Kabinu smo malo izdigli da bi truba mogla da se izvuče.
 
Nazad
Vrh