Secerna repa 2020

Učlanjen(a)
5 Nov 2009
Poruka
6.668
Setva 2020
34€ + 50% semena gratis + 1€ na digestiju. Potpisujemo?
Okrecu se malim proizvodjacima😑
Tako mi receno.Crvenka.

grabik

Član
Učlanjen(a)
5 Avg 2015
Poruka
2.003
Prvi put nakon dugo godina u ataru ima malo repe i to ne zbog 700 eura poticaja po hektaru vec sto se dobijali bodovi za EU fondove.

sanbo4

Član
Učlanjen(a)
3 Mar 2009
Poruka
141
Prvi put nakon dugo godina u ataru ima malo repe i to ne zbog 700 eura poticaja po hektaru vec sto se dobijali bodovi za EU fondove.
Ja, ove godine imam neku malu povrsinu pod repom i to se desilo samo zbog toga da utrosim zaostalu hemiju iz prethodnih sezona, a sledeci put ce se repa naci na mojim njivama kad uslovi budu bar takvi kao sto je napisao kolega grabik.

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.058
Ja sledece godine moram smanjti,nemam parcela gde bi mogao sejati a i smanjio se broj hektara koje obradjujem.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.345
Dragane radim.
Svejedno imam odmorne njive, malo sam pohvatao kako se radi, a uz soju i kukuruz zelim i trecu kulturu. Na nasu crnicu mi greh sejati suncokret.

DusanA

Član
Učlanjen(a)
13 Okt 2009
Poruka
3.348
Kod nas slabo. Prinosi 2,5 - 3 vagona plative po kj. Digestije jako niske 12 - 15, necistoce velike... Mislim da ce ugovaranje za sledecu godinu biti pod znakom pitanja.
Navodno su cak varali i na tezini.

mucobieno

Član
Učlanjen(a)
3 Dec 2008
Poruka
4.284
Valja se malo odmoriti od Repe, krali su na svemu. necistoce od preko 15% na ovu godinu nisu realne. secera nema godinama u nazad. prema tome nek sad malo sami proizvode.

Vrh