Same

Ako je pitanje za mene, ne potanja pedala. Kao da cilindar u cizmi ima previse slobodnog hoda

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Ne baš. Konstrukcija pluga je takva da se sam uvlači u zemlju, samo možda malo dalje baci prevrnutu zemlju. Veći je problem u drugom smeru kad se ide, tad se zemlja ne prevrće, nego se često sama vrati, zbog nagiba terena.
 
Nismo se bas razumeli, zavisi kolika je strana, ja sam naveo primer gde je malo veca strana pa traktor klizi u orano i zbog toga nema pun zahvat, kada je manja strana moze se dobar posao uraditi.
 
Ni to nije moguće. :osmeh:
Kad traktor uđe u brazdu, nema te sile koja će ga pomeriti naniže, da sklizne. Još ga i plug drži. Pre će se prevrnuti nego izaći iz brazde.
 
Same leopard 85 export ima ga komsija Ali hidraulik slabo dize. Kipa normalno. Recimo drljacu dize skoro pola minut. On sumnja da je zapusen filter a spred mene pumpa slabo radi. Sta bi moglo da bude.

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
 
Pozdrav ima li tko iskustava ili zna kako su se pokazali traktori same diamond 230 druge generacije.Traktor ima 11000 rs i cijena je ispod 20000 eura brutto.Nalazi se u Ceskoj.Kupio bi takav ili traktor te velicine za teske radove.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Na koliko kg se stezaju hilzne na same buffalo 130. Radi se o vazdusno hladzejim motorom

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Novi clan naseg domacinstva
ca195cf0ac5bd21107e6e546799f0403.jpg
d6ba67882e3bc32eccb310d2984be269.jpg
6d5ec7f8c0ee9ccb2ce7accba1ea42ff.jpg


Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
Zna li tko kako se pokazao same silver 130 2001 godiste? Imam takav traktor na ponudi

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Ako pozadi ima dva kardanska vratila,i ogromne gume da jedva staju u blatobrane (zadnje gume) beeeži!
 
Nazad
Vrh