Same

VicaIMV

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
468
Ako je pitanje za mene, ne potanja pedala. Kao da cilindar u cizmi ima previse slobodnog hoda

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

ichbinmilan

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2013
Poruka
1.730
Ne baš. Konstrukcija pluga je takva da se sam uvlači u zemlju, samo možda malo dalje baci prevrnutu zemlju. Veći je problem u drugom smeru kad se ide, tad se zemlja ne prevrće, nego se često sama vrati, zbog nagiba terena.

CetojevicM

Član
Učlanjen(a)
7 Sep 2012
Poruka
651
Nismo se bas razumeli, zavisi kolika je strana, ja sam naveo primer gde je malo veca strana pa traktor klizi u orano i zbog toga nema pun zahvat, kada je manja strana moze se dobar posao uraditi.

ichbinmilan

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2013
Poruka
1.730
Ni to nije moguće. :osmeh:
Kad traktor uđe u brazdu, nema te sile koja će ga pomeriti naniže, da sklizne. Još ga i plug drži. Pre će se prevrnuti nego izaći iz brazde.

gorivko

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2011
Poruka
51
Same leopard 85 export ima ga komsija Ali hidraulik slabo dize. Kipa normalno. Recimo drljacu dize skoro pola minut. On sumnja da je zapusen filter a spred mene pumpa slabo radi. Sta bi moglo da bude.

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk

Misteraero

Član
Učlanjen(a)
1 Jul 2018
Poruka
33
Pozdrav ima li tko iskustava ili zna kako su se pokazali traktori same diamond 230 druge generacije.Traktor ima 11000 rs i cijena je ispod 20000 eura brutto.Nalazi se u Ceskoj.Kupio bi takav ili traktor te velicine za teske radove.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

gorivko

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2011
Poruka
51
Na koliko kg se stezaju hilzne na same buffalo 130. Radi se o vazdusno hladzejim motorom

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk

Poslednja izmena:

Misteraero

Član
Učlanjen(a)
1 Jul 2018
Poruka
33
Zna li tko kako se pokazao same silver 130 2001 godiste? Imam takav traktor na ponudi

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
5.733
Ako pozadi ima dva kardanska vratila,i ogromne gume da jedva staju u blatobrane (zadnje gume) beeeži!

Vrh