Same

Nema visko. Dugo se bavim traktorima i sve vanjske uticaje sam proverio. Mislio sam da možda Same ima neki problem s tim i postoji neka caka možda kako se resava.
711dbe7330aa697018d70dde0a860214.jpg
5708ca6a083cde9d6ef8a534f6a91458.jpg
a70e05da85a3c561c3c1a14439e60b3b.jpg


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 
Dali neko zna dali moze da se radi kalibracija kvacila Same Silver 130 2007god ima elektrohidraulicni reverzer. Dosta seca kad krece po neki put.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Pitas majstor Zeljka iz novog sada on ce ti reci sve, ima tu negde broj ako nema javi se na pp pa cu ti poslati.
 
Dali neko od clanova zna kako se podesavaju kocnice na Same traktorima, tipa Silver, Antares, i slicno

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Da.
Jer na drugi, teci potisak su visoke. Vazduha nema.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
A to je vrlo moguce da su cilindri u pitanju,propustaju pritisak... Ja sam imao isti slucaj na antaresu,i kod mene su bili u pitanju cilindri kod papuce u kabini,sam sam ih remontovao,zamenio gumice...e sad kod tebe moze da bude isto to ili mozda i cilindri na koji su na kocionim lamelama,tj oni spoljni...

Sent from mTalk
 
Ne verujem jer ne propadaju, koce one uvek isto ali kad drugi put stisnem one se podignu

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Vazduh isteran na 6 odzracna mesta

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Prvo razdvoji kocnice(leva-desna).Potom zatvori ventil za kocenje prednjeg tocka,ispod kabine,pa odradi luftiranje desne zadnje kocnice.Potom prebaci i na desni prednji tocak i izluftiraj i njega. Potom i levu stranu posebno. Javi dali je uspelo.
 
Nazad
Vrh