Same

Mislio sam da je tvoj same. Nije to duga relacija da bi spalio ferode na kočnicama.
 
  • Like
Reagovanja: far
Ustanovio sam kvar, uvlačio vazduh na crevu, bila se popustila šelna, ponovo koči ludački.
 
Pozdrav forumasi zanima me dali neko zna na koliko se steluju ventili motora na silveru?? hvala unapred :)
 
Ima moj komšija laser 90 turbo, uzeo ga je sa 9000 radnih sati i prezadovoljan je sa njim, mali potrošač, okretan, stabilan u strani, nije imao za 4 godine nikakav kvar, dobar kao i svaki same.
 
Postovanje radi narode


E ovako neki dan sam uzeo same aster 70 92 god e ovako znali ko kakvo se ulje sipa u hidrauliku posto aman da je ulje i za mjenjac i hidrauliku isto imali ko ovakav traktor da me malo posavjetuje bio bi zahvalan
A drugo pitanje gume zadnje su 480 70 r30 jel to 16.9 30 u prevodu
Aj malo pomoci svakako je lose vrijeme ljudi napolju....hvala

 
Da li mi neko moze reci nesto o traktoru same antares 130, 1997 godina je upitanju.
Da li je u rangu Massey-a, case a?
 
Da li zna neko nesto o Same Aster 60/70 traktoru? Razmisljamo od proleca kupovinu jednog. Zanima me kakvi su to traktori, sta su im prednosti, sta mane, da li imaju puno elektronike. Samo da napomenem da bi uzeli bez kabine, jer nam vise odgovara zbog radova u vocnjaku i brdovitog terena. Vazna mi je svaka informacija, jer u nasem kraju nema nista sem IMTa i rakovica. Takodje odgovarao bi mi i Same Argon, ovaj model oko 95og godista. Hvala unapred.
 
bcf8535080017091dc820ebfa687f61e.jpg

Imam problem na traktoru sa slike tj. na kabini sa slike nece da mi se pali svetlo prilikom otvaranja vrata, a nemogu da nadjem na koji nacin to uopste i radi jer nema nikakvog prekidaca na vratima ili oko njih.
Kabina je slicna kao na Titanu
 
Kakav problem čoveče :osmeh:

Da ne bude da sam samo to napisao, moj savet bi ti bio da pogledaš bravu, najverovatnije se preko nje pali to svetlo.
 
Pa "problem" je jer je traktor skoro nov, pa reko ako neko imao slican problem. A recimo na Renou koji ima 31god. to radi i dan danas bez greske.

Poslato golubom pismonosom.
 
Nazad
Vrh