Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Biće sutra jer su već počeli da se skupljaju i obeležavaju mesta.Jedino najavljeno loše vreme može zeznuti stvar.
 
Savoris dobrodošao nazad.
Dugo se nismo videli.
Možda bi trebalo da dođeš u subotu, kad više forumaša bude na vašaru.
 
Ma hebo i patak toliko love uzimaju svakog meseca da nisu mogli nesto pristojnije da urade,tipa bubanj potok i ne mora beton dovoljna je i rizla,nego alava dupeta! Kupis neko gvozdje ima da ti otpadnu ruke dok dodjes do auta.
 
Bila rizla i to ne rizla neg onaj kamen sa železnice....
Jbg kad su blizu Rupače (cigansko naselje)...
A za gvožđuriju imaš opet te iste Cigane, "kartonjerose", taxiraju ručnim kolicima, 100-200 dinara, zavisi gde si parkirao "limuzinu"...
 
Dragane tad vasar ne bi imao tu car, kao neke kafane ne diraj dok se zidovi i plafon zute od dima, cim se okreci izgubi car i gosti se razbeze. :osmeh:
 
Zavisi od vremena ujutru...

Javljaju ledenu kišu, ne ide mi se...

A burazer od teče navalio, da idemo, pa da idemo, ko mutav...
Znam ja zašto....::namigivanje::
Boli ga Stojko, nema ni dozvolu, a ni auto...::sramota::
Ni brige ni pameti...:haha:
Zato ima mene, prošli put kad sam ga vodio sa sobom, video nekog lika sa ufrćkanom a upletenom i ofarbanom bradom, pa pokazuje na njega i smeje se...
Kad je došlo do gustog, a on, brani me...
Rekoh, ja ovoga slabo poznajem, al vidiš da je budala, i nije sam svoj, pa se smeje svemu i svačemu, ko lud na brašno, i tako ga "spasim", i povučem dalje u gužvu....
Ma bude zanimljivo (ponajmanje dosadno) s njim...
Kupim tegove za traktor, 2 x 25 kg i dogovorimo se da pola puta do auta nosi on, a pola ja....
Samo što sam polovinu puta određivao JAAAAA !!! :bravo:
 
Moram ići jer mi treba gvožđa i koječega.Ako rešiš pošalji sms kada stigneš pa ćemo se skontati.
 
Ne vredi SMS, stiće ti kad "se vrneš kući" !!!
Kada je gužva (Vašar), toliki broj mobilnih telefona na jednoj baznoj stanici, praktično onemogući saobraćaj !!!
Nazvaću, imam te "u mobilan" !!! :cao:
 
I sta,to je to? Od celog foruma samo vas dvojica idete na vasar?
Meni nesto mrsko, ladno i mokro sutra pa mi se ne gaca po blatu..
 
Nazad
Vrh