Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

Bez cizama ni ne pomisljajte da idete na vasar,ja sam danas svratio da vidim ima li kakvih rasipaca a blato do kolena.Sramota za rumski komunalac kakvog sve smeca ima na vasaristu,pravo ruglo::lose::::lose::
 
Nije kao preko leta al nije ni lose... bilo je i kupaca solidno. Ja tek sad dosao. Prasetina je extra :ppozdrav:
 
Prilično, bar koliko se sa nadvožnjaka videlo...
Topi se sneg, a voda ne ide nikuda, zemlja je ne upija, tako da je moj predlog gumene čizme, jer ću i sam tako uraditi...
 
U 14 časova imam saslušanje u Tužilaštvu,pa ću posle da prošetam i ja malo,ali glavno je sutra,moram kupiti kočnice za traktor a danas Rusa nema na Vasaru...
 
Video sam da je već poprilična gužva ali još nisam obavio razgovor s zamenikom Tužioca...
Uvek sam govorio da su Martovski i Aprilski (u kombinaciji sa ovakvim vremenskim uslovima) Vašari ubedljivo najjači...
 
Malopre sam stigao kući s Vašara,jeziva gužva ali i cene su svetske. ..
Prošli Vašar par španera s lancima za 539 bilo 10 eura a sad je celih 1.700 dinara,držalje za vile bile 100 din a sad su 150...Jedino sam se kod Rusa uspeo cenkatu za par kočionih obloga i komplet gumica za hid. klip za mog Vladimireca...Sve za 2.500 a tražili samo za obloge 20 eura...
Ne pamtim da je skoro bio ovako veliki Vašar a bogami su i cene naduvane da Bog sačuva...
SMILJANE
Nije baš preporučljivo vaditi telefon iz džepa da slikaš ili snimaš nešto,90% prodavaca će ti zabraniti a i ljudi-prolaznici se bune i prete jer imaš likova koji samo idu naokolo i traže kakvu situaciju da snimaju pa na Youtube da ismevaju narod!!!
Mišliš da se neko već nije setio da malko slika i reklamira Vašar,ali,velim ti,dosta je to rizična rabota...
Ne propuštam gotovo ni jedan Vašar i veruj mi da vrlo dobro znam o čemu pričam. ..
 
Veslao danas oko podne biciklom do Rume po neke delove za auto,jer sam ga razvalio ko Albansku Skupštinu, pa uslikah ove slike koje obećavaju veeliiik Vašar u Ponedeljak...Ako je već danas ovoliko trgovaca,mogu misliti kakav će tek biti za dva dana...Moraću da poranim 3. ujutru da stignem ugrabiti parking i da prozujim kroz baš baš sve...

20170401_120327.jpg

20170401_111740.jpg
 
Nazad
Vrh