Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

da li ima neko telefon za ovog maseja sa kamiona?

- - - - - - - - - -

mislim na sliku iz posta 617
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav. Doći ću i ja u Nedelju na vašar, stoga vas molim da me uputite kako je s parkiranjem automobila da bude na sigurnom, ima li ljudi koji dopuste u svom dvorištu naravno uz naplatu.
 
@Matiću, hvala na inf. parkirao sam tamo, svaka čast na ljubaznosti svih ljudi s kojima sam pričao..a sajam.. nevjerojatno, kod nas se tako nešto može samo sanjati, šteta što nisam bliže bilo bi me svaki mjesec.
 
Jel onaj veliki ćelavi naplaćivao parking?Do pre par godina vašar je bio ogroman sada su sve izmenili i polako ga premeštaju na drugo mesto pored nadvožnjaka.
 
Mislim da nemože biti veći od onoga jučer,,Nedelja..lep dan..da Matiću on je naplačivao..ali po visini mi nije velik jer smo tu negdje..svaka mu čast na ljubaznosti..da nazdravim:ppozdrav: upravo pijem Jelen...:cao:
 
Kaze mi onaj prodavac iz Jarkovca da im naplacuju i za drugi u mesecu i povecali marze, neznam dal je istina jer dosta laze covek! a da srede malo vasariste od tolikih novaca svaki mesec, sramot! kad je kisa treba camac, a kad je suvo maske.
 
Nazad
Vrh