Ruma vašar - okupljanje članova foruma svakog trećeg u mesecu

ja sam bio prekljuce i juce i juce posle podne sam dosao kuci prodao sam ferdzu ostalo jos presa i plug da prodam bez cizama i kabanice ne idite :)
 
Na vasaru se danas nije moglo bez cizama a ja pametnjakovic u cipelicama.Kao da sam orao celi dan.Svaka skola se placa.Inace guzva katastrofa kao da je nedeljni dan i +30 a ne 5 stepeni koliko je danas bilo u Rumi oko 10 sati.
 
Преко 200г. се одржава вашар у Руми, а и данас је као пре двеста година, блато, срамота, брука,па има ли та Рума некога ко би покренуо уређење вашаришта или се све своди био је трећи.
 
Prije sat vremena se vratio sa turneje :osmeh:. Juče bio na vašaru. Uz vaše savjete dobro se pripremio za blato ali me vjetar obrijao. Bilo je svašta za vidjeti ali kupio samo neke sitnice. Ostalo sam našao u Novom Sadu. Jedino nisam našao uvlačne lance a prošao sam dosta trgovina koje bi to trebale imati. Na kraju sam ih naručio u Putnik promet.
Od članova foruma nisam nikog sreo. Vjerovatno zato što nikog lično nepoznajem a oznake poljoinfo nisam primjetio da neko ima a trudio sam se.
 
mkgpas.jpg
358nkll.jpg
2e6bz48.jpg
ifuczr.jpg
 
Nazad
Vrh