ROTACIONA svetla na poljoprivrednim masinama!!!

Helinu rotaciju sa magnetom i priključkom na upaljač ,proizvedenu u Rumuniji sam pre izvesnog vremena izlicitirao na limundu za oko 1200 dinara.



 
Ne radi chat pa ću pisati ovde.
Dobio sam na nekoj nagradnoj igri rotaciono svetlo i tablu za označavanje sporih vozila.
Nagradu treba da podignem u prostorijama Agencije za bezbednost saobraćaja,koja se nalazi u palati Srbija,na adresi Bulevar Mihajla Pupina 2 istočni ulaz, Beograd.
Neću ići zbog toga u Bg pa ako ima neko iz BG ili ko ide često,može da mi se javi na p.p da podigne nagradu i ostavi je sebi.
Šteta da propadne.
 
Moraš nazvati onu žensku i javiti dan ranije ko dolazi i u čije ime i onda podigne taj bez problema.Čak treba javiti i okvirno vreme. Proveravali moga drugara kao da ide u NBS u trezor (detektor na metal, tri puta pištalo zbog ključeva, kaiša....).
 
Nabavio sam rotaciono svetlo za traktor sa upaljač utikačem, ići će na 539. Mislio sam da izvedem upaljač utičnicu i da koristim po potrebi, nego nisam siguran da to neće da gubi kontakt od vibracija kada budem vozio po lošijim putevima. Da li je možda bolje prevezati na neki tip džek utičnica/utikač 12 V?

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Meni je rotacija na rakovici uvek u upaljacu i nikad nije izgubila kontakt.
a1be2f660d6abddab166d867f050ecee.jpg
6a77288abe29f3fdb2c0aa1c5e17143e.jpg
 
Nazad
Vrh