ROTACIONA svetla na poljoprivrednim masinama!!!

Resio da postavim Hella Junior 12V rotaciju :) u radnji u SM 4.300 rsd na vasaru u Rumi 3.800 rsd pogodio se za 3.500 rsd :)
 
Vrede li staviti ove led rotacije, traju li, ako je neko stavio, iskustva? Cena oko jedne crvene
 
pozdrav
Razbio staklo na hella rotacionoi i bio da kupim drugu kad ono 2000 din. Da li ima neka jeftinija varijanta stakla ili je to to i kraj price?
 
Gde se moze naci rotacija koja ide na cev na kontakt bez kabla ?? I da li moze isti kontakt za bilo kog proizvodjaca ??
 
Agrita, Sutjeska. Ne znam da li salju postom.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
U Zrenjaninu ima u svakoj prodavnici gde prodavaju delove za traktore tako da bi trebalo i tamo kod tebe u takvim prodavnicama.
Nema ovde trazio sam, vrlo mala je potraznja za takve pa ne narucuju. Dok ove obicne, ove sa magnetom i ove sto idu na stubic ali imaju kabl ima koliko hoces.
 
Danas razbio fabricku rotaciju na 577...a istu takvu sam trazio uzeti za 539...sad mi trebaju dve... Na staklu ove razbijene pise IMEl,guglam ceo dan i ne mogu da nadjem nista slicno pod tim imenom...

 
Na originalnu rotaciju je izgoreo motor pa smo kupili treptač.
Da li je ovo 3 w ili 18 X 3W ?


Warning BeaconVoltage 12V/24VLens - PC18 LED *3W

 
Vidi za 20m kabla oko 20e dodje, utikac 5e, 2 stopaljke tipa 21 okt.sa sijalicama oko 15e dodju, rad nek je 0e i nekih 5e za cevi-armaturu nosac da se napravi, ukupno oko 45e...
 
Štopaljke 21.oktobar nisu ni blizu kvalitetu pre 6-7 godina.Staklo jeste u redu,ne bledi i lepo sija ali zato ostatak kao da su se deca igrala na času opšte tehničkog obrazovanja u 5 razredu a cena 950 rsd za levu lampu sa svetlom za tablicu i 850 rsd za desnu dok je recimo Lucas nešto jeftiniji ali mnogo bolje urađeno.Po meni ovo nije skupo i nema bojazni oko kidanja kabla,gubljenja kontakta...
 
Nazad
Vrh