Rolo balirka.

fiat615
kako pustas kanap?aj slikaj da vidim

user-offline.png
 
Evo par sličica sa ovogodišnje akcije.
24zev07.jpg
[/IMG]
qpl07m.jpg
[/IMG]
34hi350.jpg
[/IMG]
ejcrrc.jpg
[/IMG]
pqb6r.jpg
[/IMG]
24mickz.jpg
[/IMG]
29qnt5s.jpg
[/IMG][/IMG]
245a712.jpg
[/IMG]
10eeyl1.jpg
[/IMG]
 
Ma 577 se zajebava sa tim balama a presa je NEW HOLLAND,imam neki video klip kako radi presa pa ako uspem da ga okačim...
 
Mi smo radili sa presom na kaise a i na valjke dok sam imao mali pik ap skupljali smo grabljama a sad kad je ovaj od 2 m ni ne kupimo brze se tera i ok je.Samo je kod nje problem ako se skuplja bude zemlje,pa ako malo brze poteras nece da klizi unutra trebo bi bit onaj valjak ispred,al dobro koji kilometra sporije i ide i bez njega.
 
Poslednja izmena:
Evo prese koja je je mama i tata svih presa čini mi se. E ovo je presa za naše prostore, balirala bi sve, i sijeno,i panjeve, i medju, i kukuruze i kukuruzovinu, ma sve živo :)

 
Sigurno da kosta ko svetog Petra kajgana :), al da je moćna moćna je. Ovo je prava presa za Bosnu i naše medje. Inače služi za dobijanje biomase, što je jako pohvalna ideja, s obzirom koliko takve biomase propadne tokom običnog malčiranja ovakvog šiblja.
 
Evo par sličica sa ovogodišnje akcije.
24zev07.jpg
[/IMG]
qpl07m.jpg
[/IMG]
34hi350.jpg
[/IMG]
ejcrrc.jpg
[/IMG]
pqb6r.jpg
[/IMG]
24mickz.jpg
[/IMG]
29qnt5s.jpg
[/IMG][/IMG]
245a712.jpg
[/IMG]
10eeyl1.jpg
[/IMG]

Lepo lepo!

uvek se obradujem kada vidim naslagane rol bale kraj puta.
Mada mislim da su to bile bale za otkup ( ako sam dobro obavešten ).

Ti svoje koristiš u stočarstvu?

Zanima me zbog kvaliteta baliranja.

Koliko je bitno da se koristi mreža?

Za biomasu za obnovljive izvore energije ( što me najviše i zanima ) neki kažu da je mreža obavezna. Naveli su razlog da se bale ne odmotavaju, cepaju...
 
Nazad
Vrh