Rođendanske čestitke

Savoris srećan ti rođendan
 
Peto, da si nam živ i zdrav ! Nemamo nikakav poklon, a i šta će ti , što rek`o Duško Radović - pokloni su retki i jeftini, sve ostalo je podmićivanje.
Isto važi i za Savu ! Svako dobro od Gospoda !
 
peto1, savoris, srećan vam rođendan ljudi, živi bili!:ppozdrav::veseljak::::rodjendan::::torta::::vino::

Šta još da vam poželim, gazda Petlu da mu se vrate Savine godine a savorisu, možda, da mu izrastu oni čuveni žuti brci...:osmeh::haha:
 
Danas nam je srećan daaannn...

Internet Bibliotekar želi srećan rođendan sledećim članovima časnog Foruma PoljoInfo.com:
Peto1 and savoris

Pozdravima se priključuju i mili Bližnji koji nisu članovi našeg Foruma ali NAS simpatiziraju, bre:
::novac:: :sreca: :pecanje::veseljak:::ideja:::000::::rodjendan:::ppozdrav::osmeh:

Srdačan pozdrav
IB*

Rečnik manje poznatih reči i izraza:
* IB = Internet Bibliotekar
 
Srećan rođendan svim članovima foruma koji ga danas proslavljaju. Živeli!:ppozdrav:

Pozdrav od Mirka iz Kule.:cao:
 
Savoris i Peto 1, srećan rodjendan! Sve najlepše!::rodjendan::

Savoris; Nisam znao da ima ova tema za čestitke, pošto sam novi, pa sam ti zato poslao na pp. Pozdrav
 
peto1, savoris, srećan vam rođendan ljudi, živi bili!

Šta još da vam poželim, gazda Petlu da mu se vrate Savine godine a savorisu, možda, da mu izrastu oni čuveni žuti brci...:osmeh::haha:

ja i peto ćemo da podijelimo godine i iskustvo pa da vidimo koja može da nam odoli:osmeh:
ima natalitet da nam ode u pm , biće nas više nego kineza :haha:


hvala svima na čestitkama , svi se pozvani na ''kavu i rakiju'' kako se kod mene kaže :ppozdrav:
peto takodje ti sretan rodjendan , još jedno 100tinjak da ih dočekamo zajedno a kasnije ćemo ugovarati detalje :haha:
 
Sretan rođendan našim kolegama paćenicima da im svako sutra bude bolje. ::novac:: :ppozdrav:
 
Sirovasnago (jel to znaci savoris? ), srecan rodjendan i ne zezaj se to sa kavom i rakijom. Sta ces ako stvarno krene buljuk ? :)
Peto1, srecan rodjendan.
 
Nazad
Vrh