Renault

Hteo bih da menjam mog YTO904 za neki statiji ali jaci traktor.Moram zvati da vidim jeli zainteresovan.Bez obzitlra sto ima 1000sati i izgleda kao nov ipak je kinez.
 
Aj da menjamo u paketu i traktor i kombajn...:bravo:
Ne isplatiti se da menjas sa njim, precenice njegov traktor, a tvoj ce potcenitk, kao i svaki trgovac.
@Zarkovmali Za onog 110.54 trazi 16.000, ali je dobro stanje. To je jaka cena, ali ima Case MX120, za 18000e, 2001. Ja bih naprimer uzeo tog Renoa zato sto je fabricko stanje, a onaj MX je radio dosta.
 
Pa nisam ni ja mutav.Ako mi odgovara odgovara a ako ne hvala lepo i dovidjenja.Nema tu ljutnje.Ja moj traktor znam koliko cenim i to je to.
 
Nameravam da se upustim u kocku i da menjam mog mf 3060 za renault traktor.
Imam ponudu za dva modela 106/14 i 133/14 ima klimu.
Koja je razlika izmedju ova dva traktora?
Traktori su na jednom placu u okolini krusevca
 
Hteo bih da menjam mog YTO904 za neki statiji ali jaci traktor.Moram zvati da vidim jeli zainteresovan.Bez obzitlra sto ima 1000sati i izgleda kao nov ipak je kinez.
Ipak je to nov traktor a ono tamo su nalickane starudije i treba da se ulaze.Ocuvan zapadni traktor kosta i nece ga niko prodati za male pare.
 
Meni se jako svidja. Dodje kao univerzalan traktor, moze i u oranje, spremanje, setvu, transport.
 
Zato mi se i svidja,moze sve da radi,savrsen za moju RD od 2.5m i duboko oranje sa nekim obrtacem dvobrazdom koji moram nabaviti svakako jer nemam dobar plug.Brinu me jedino dijelovi,sinoc sam procitao cijelu Renault temu i zabrinuo sam se pravo.

Poslato sa Samsung Galaxy
 
Ma kupuj ako je dobar i realna cena. Delovi za svaki zapadni traktor su skupi.
 
Zombi Pokvari se i novi traktor pa nista. Raspitaj se kod istoga coveka ima li mogucnost nabavke novih ili polovnih delova za model koji si kibicovao i koliko brzo delovi mogu stici. Kod vas u BiH su dosta zastupljeni zapadni traktori sto vazi i za Hrv. pa verovatno imate i placeve sa rasturenim traktorima gde se mogu naci polovni delovi.
 
kod nas je dosta zapadnih traktora ali otpada skoro i nema. svega nekoliko otpada sa imt i zmaj dijelovima i to je to. skoro je poznaniku na fendu crko mjenjac. jedan zupcanik je u pitanju. i uspije nac komplet mjenjac za 1300 eura kod covjeka u garazi. nije htjeo raskopavat mjenjac nego samo komplet.
 
Pozdrav,

da malo ozivim temu a i neko mi mozda moze dati savet.

Zna li neko koje ulje ide u renault menjac/hidraulika/kocnice? traktor je ergos 85 mehanicki je menjac 5 brzina i mehanicki reverzer, mislim da je isti kao na cergos-u 330 jer je to isti traktor samo bez prednje vuce, pocela je da mi sija lampica i zvucni signal + stop sijalica za pritisak u menjacu, mozda su filteri ali posto je ko zna kad menjano ulje u menjacu zamenio bih ga. problem je sto ne znam koje ulje ide nemam nikakav manual za njega znam samo da ide 60L u menjac/hidrauliku, nigde na internetu ne pise koje ulje ide u njega.

Cini mi se da je to stariji menjac po slikama na internetu i renault 50 34 ima isti menjac samo su poluge i stabilizatori drugaciji. U svakom slucaju kao sto rekoh menjac je isti kao na cergos 330 i ceres renault traktorima, ne znam za ove vece mozda ako ima neki ares bez hidrosifta... Ima li neko preporuku za ulje?

hvala za pomoc
 
Nazad
Vrh